Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem már soha nem lesz senkim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés

2 éve hogy szakítottam a volt barátommal,vki másért akivel úgy gondoltam boldogabb leszek. Minden szép és jó volt,csak h amint megkapta amit akart dobott. Én nem tudom őt elfelejteni,és ehez még az is hozzájárul h elég sokéig utánna még találkozgattunk a sex miatt.

Azokat akik közelednek hozzám vmiért mind elutasítottam mert még mindig az után a srác után vágyodóm akinek csak arra kellek.

De már nagyon rossz egyedül lenni. Hogyan tudnék újra nyitottabb lenni más pasik iránt,és a régit végleg elfelejteni?


2011. febr. 13. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
nem lesz.
2011. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen felfogással állsz hozzá nem is lesz.

Tény: egy erős szerelmet csak egy másik és erősebb szerelemmel és leginkább szociális nyomásra lehet elnyomni.

Tehát sokkal nyitottabbak kéne leenned és lazábbra venni a dolgokat nem pedig belegubózni egy halott kapcsolatba.

puszi;)

18/F

2011. febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Húú, azért ezt majd ne reklámozd a leendő párodnak, hogy egy f@szinak bevallottan(!) csak arra kellettél, hogy rendszeresen megfarkaljon és te pedig még bele is mentél a játékba.

Nálam speciel ez KIZÁRÓ ok, mert egy nőnek azért legyen már tartása! Ha pedig azért mentél bele a dologba, mert azt hitted, hogy majd beléd szeret és egy komolyabb kapcsolat fog kibimbózni a dologból, akkor pedig naiv és hülye vagy, ami szintén kizáró ok (a tartós kapcsolatról beszélek most) a férfiak nagy részénél...

2011. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem. Elhagyni valakit akit szeret azért aki csak kihasznál. Hát megérdemelted. Te is csak ezt csináltad a barátoddal.
2011. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, de ha a homlokomlra írom hogy lábtörlő, és leheveredem egy ajtó elé, akkor ne lepődjek meg ha valaki belém törli a lábát. Vagy tévednék?

33_F

2011. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: K*rva pontosan megmodntad a dolgot, könyörgöm, egy nőnek tényleg legyen már tartása, nah meg az a pasi is megéri a pénzét, aki kihasznál egy ilyen helyzetet, de szájonrúgnám az ilyen mocskos kis nőfaló tetveket


15/F

2011. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Anno azért is szakítottam a barátommal,mert már rengeteget veszekedtünk,és valószínüleg ha nem jön közbe az a másik srác,akkor is vége lett volna,csak késöbb.

Tudom,hogy hülye voltam és vagyok hogy belementem ebbe az egész sex kapcsolat dologba,de reménykedtem mert szerelmes voltam.

Egyszerüen képtelen vagyok nyitotabb lenni más pasik iránt,mert még mindig abba reménykedek,h lehet jöztünk azzal a sráccal több is mint sex,pedig aztán tudom h nem,de mégis...

Nekem se jó ez így :( és tényleg szeretnék már változtatni ezen a helyzeten.

2011. febr. 14. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!