Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem már soha nem lesz senkim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már soha nem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátnőm, mindig van valami ami miatt nem jönnek össze velem, ilyen okok pl. :van pasim, másba vagyok szerelmes, nem vagy az esetem, legyünk csak barátok, nem jössz be, stb. Tehát olyan még nem volt, hogy valaki is akart volna járni velem, semmi érdeklődést nem mutat egy lány sem felém.21f vagyok és még nem volt semmi kapcsolatom és szűz vagyok, és félek, hogy ez így is marad, hiszen eddig sem volt semmi.
2011. aug. 13. 15:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Adj le az igényekből
2011. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Kapitány_úr ***** válasza:

Nézd, ha folyton ez jár a fejedben, akkor az nem ad éppen vonzó kisugárzást a nők felé.

Javasolnám, hogy élj, járj nyitott szemmel sok felé, és ha azt látják, hogy nem csak kapni tudsz (érzelmi szempontból), hanem adni is, akkor rövidesen felfigyelnek rád azok a lányok, amilyeneknek te örülnél.

Szóval a lényeg, hogy - hogy is mondjam - "legyen értelme veled járni".

2011. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szombat van és minden szingli kesereg... talán tenni kéne valamit hogy legyen párotok pl nem a gép előtt ülni.
2011. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

az első kifogásra a legjobb válasz(voltmár, h bejött, de azért pofonkockázat): akkor mostantól lesz 2 ;)

egyébként meg nem aggódnék a helyedben; amíg próbálkozol és nem adod fel, tuti találsz egy lányt, aki majd Téged akar.

Csak ne ess pánikba, és mégfontosabb, h ezt ne érezzék meg rajtad! mindenki izgul ilyenkor, de ha urrá leszel rajta és nem nyomulsz kétségbeesetten,akkor menni fog:) sok sikert :)

2011. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, csak én a másik nem oldaláról közelítem meg a problémát.

Tanulsz vagy dolgozol, mindegy mindenhol vannak lányok. Próbálj odamenni hozzájuk és beszélgess velük.

Nem tudom, hogy saját magaddal milyen viszonyban vagy, de fontos, hogy olyannak fogadd el magadat, amilyen vagy és mások is el fognak fogadni.

Sok sikert!

2011. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én odamegyek hozzájuk, és elfogadom magam, nincsenek nagy igényeim sem, még sem jön össze soha.
2011. aug. 13. 15:49
 7/21 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban v legyél gazdagabb! A nőknek semmi más nem számít ezeken kívül.
2011. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Utolsó bekaphatod. Mert a fiúknak nem a külső számít? A pénzkérdés, meg egy hatalmas undorító általánosítás.
2011. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Találni fogsz valakit magad mellé, akinek fontos leszel, ne beszéld be magadnak az ellenkezőjét, és biztos nem utasít el mindenki, lehet, hogy csak te pont kifogtad ezeket a lányokat... Én szurkolok neked, hogy találj valakit akivel kölcsönösen szeretitek egymást :)
2011. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16:48 Képzeld, a fiúknak egyáltalán nemcsak a külső számít. Nektek viszont igen.
2011. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!