Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen válogatós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen válogatós?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy olyan fiúknak sosem tetszek akik nekem tetszenek. Nem mondom persze vannak olyanok akik szeretnének kapcsolatot teremteni velem de nem akarom becsapni őket ha nem tetszenek. Tudom hogy nem a külső számít de szerintem azért az is fontos. Lehet hogy úgy gondoljátok hogy ez egy felszínes, sznob kérdés de nekem nagyon fontos. Mit kezdjek magammal várjak olyan fiúra aki nekem is bejön és én is neki? vagy próbáljam meg egy olyannal aki nekem külsőre nem annyira tetszik viszont emberileg szimpatikus? Kérlek segítsetek, előre is köszi
2011. febr. 13. 17:47
1 2
 11/17 Barta Patrik válasza:
Jah...és hidd el, mielött azt hinnéd h bunkó vagyok nem vagyok az...vissza kérdeznék én is h mennyi idős vagy...csak én tisztába vagyok a koroddal:)P
2011. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Barta Patrik válasza:
Nah és mielött bolondnak nézel ,hogy ennyiszer írok:)..megkérdezhetem ,hogy mi a neved?:)
2011. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
:D nem néztelek bunkónak ez aranyos öh Briginek hívnak nekem még van egy évem a hülye suliból..mert nulladikos voltam :)
2011. febr. 15. 19:20
 14/17 Barta Patrik válasza:
Ohhhh:)..hát hidd el h jó lesz az..csak is a te javadra fog válni...:)am ha gondolod, jelölj be facen ..:)de csak ha szeretnéd vagy vmi:)
2011. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
hát szivesen bejelölnélek de tök sok barta patrik van és így nem tudom melyik vagy te. Tudnál mondani valami információt ami alapján megtalállak?
2011. febr. 15. 20:14
 16/17 Barta Patrik válasza:
persze:)...1992.11.28...-ban születtem.Az öveges József Középiskolába járok és budapesti vagyok...ennyi talán elég már:)
2011. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
elméletileg megjelöltelek :]
2011. febr. 15. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!