Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Férfiak, volt már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak, volt már úgy, hogy hónapokig kerülgettetek egy nőt, míg végre léptetek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert mi 5 hónapja kerülgetjük egymást, de nem lép semmit, pedig én már várom. Vagy ne is reméljek? Én úgy érzem, ő is kedvel engem.
2011. aug. 25. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Bocs, de én nem tudok megkerülni úgy egy nőt hogy közben nem lépek, pláne nem hónapokig :D


amúgy nem.

2011. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Dehogynem, kedveskedés, millió telefonhívás, de nem történik semmi.
2011. aug. 25. 14:15
 3/17 anonim ***** válasza:

én általában 2-3-4 hétig kerülgetek majd lépek, ha úgy gondolom.

olyan volt, hogy az első kosár után még 2-3 hónapig "kerülgettem", kedveskedtem ahogy te írtad, de azért az más volt.

remélem segítettem.

2011. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 BlackSword ***** válasza:
Akkor lépjél Te...
2011. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És ha nem kedvel, mint nő? Ha csak barátkozik?
2011. aug. 25. 14:30
 6/17 anonim ***** válasza:
akkor úgy jársz mint én és kiderül hogy a kedveskedés pusztán barátkozás. a világ nem fog összedőlni, ennyi.
2011. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Leszter_a_Moleszter ***** válasza:
nem tudnék hónapogik kerülgetni egy nőt, előbb vagy utóbb haza kell menni mindkettőnknek, meg szerinem zavarná hogy egy "kisbolygó" van körülötte
2011. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én már évek óta kerülgetek csajokat xD
2011. aug. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kérlek, mellőzzük már a poénkodást. Nekem nem ilyen humoros a dolog.


Én arra gondoltam, hogy ha 5 hónap alatt nem mondott nekem semmi konkrétat, és nem is tett (pl egy csók), akkor verjem ki a fejemből, mint potenciális partnert. Ezzel kapcsolatban érdekelt a véleményetek. Nos..?

2011. aug. 25. 16:36
 10/17 BlackSword ***** válasza:
Én már mondtam... Lépjél Te... Lehet ő is pont így van vele, mint Te... Lehet azt hisze nem jön be neked... Max megmondja, hogy nem, azt kész... Mit kell ennyire parázni???
2011. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!