Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a 20-25 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a 20-25 közötti korosztályban a legnehezebb esetek a nők?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a saját tapasztalataitokra. Nekem eddig sajnos ezek a tapasztalataim. De miért van ez? Talán valahol le van írva, hogy "ha ennyi idős nő vagy, akkor már muszáj elviselhetetlennek lenned?

Mindenki válasza érdekelne, kort és nemet is írjatok!


2011. febr. 17. 13:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Értem, mire gondolsz, és talán igen a válasz. Ennek az lehet az oka, hogy fiatalabb korukban még próbálgatják a szárnyaikat, ezért könnyebben kaphatóak, hiszen olyankor még az a legfontosabb, hogy minél szexisebben nézzenek ki.

Idősebb korukban pedig már olyan nők, akik könnyebben kiismerhetők, mert könnyebben megsebezhetők: érzik, hogy ketyeg a biológiai órájuk...

2011. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Engem sokszor a politikusokra emlékeztetnek. Mivel hatalom van a kezükben, teljesen elbódul az agyuk.
2011. febr. 17. 13:38
 3/24 anonim ***** válasza:

Hatalom van a kezükben? :O


Mivvan??

2011. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Hatalom=érdekérvényesítési képesség

Egy fiatal, huszonéves nő ma pusztán a külsejének köszönhetően sokat elérhet, míg egy férfi nem.

2011. febr. 17. 13:49
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

Azért van mert NINCS AGYUK! Egyszerűen mesevilágban élő buta libák.

Azt hiszi a sok kis hülye hogy szép, ezért majd lesz gazdag férje csilivili palota meg toronyóra lánccal. Amikor betölti a 30-at, 35-öt, lejár a szavatossága, akkor majd rájön hogy akinek csak a külseje jutott az legfeljebb betlire játszhat, de az már késő bánat.


Az hogy mindenki szívesen megdugná az nem jelenti hogy együtt is maradna vele. EZT nem fogják fel. Tudod, mindenki bókol nekik ezerrel, és előbb-utóbb el is hiszik hogy ők aztán milyen csodálatosak. Röhejes.

2011. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Igaz. Egyetértek.

23/N

2011. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nekem jó testem van, de semmit sem értem el vele, de nem is akarok.

Erre varrj gombot.


Mit lehet egy csinos nőnek elérni, amit egy pasinak nem? Lottó 5-öst?


Mit? Mert én úgy látom, ha farkad van a lábad között, akkor tiéd a zsíros állás, ha jóképű vagy, buknak rád ezerrel a nők...

2011. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Milyen szavatossága jár le egy nőnek 30 évesen? elkezd bűzleni? Teli lesz ránccal?


Komolyan nem értem ezt az egészet. az egyik kérdés még a 30-as nőket dicséri a 20-asokat szídja, most meg fordítva.


Az meg ha egy lány gazdag pasit akar magának az ő baja, vagy kap, vagy sem. Az biztos, hogy ha egy pasi gazdag, és a nőt csak kihasználja, az a pasi bűne nem a nőé.

És itt is arra lyukadunk ki, hogy mindig a pasi jár jól. Zsíros állás, mások kihasználása, a nőnek ebből semmi jó nem jön ki. Miért jó ez?


A nőknek kellene zsíros állás! És akkor nem kellene gazdag pasi:D

2011. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
48%

ebben a korban a legszívtelenebbek és a legromlottabbak ez tény!

ilyenkorra már van kevés-vagy sok (kinek hogy) tapasztalata, rájönnek, hogy a szépségükkel ki tudják használni a férfiakat, ebben az időszakban vannak a topon. előtte még csak próbálkoznak, kísérletezgetnek, 25 után meg öregednek. ketyeg a biológiai óra, megjön az eszük, családot akarnak, valakit aki vigyáz rájuk valakit.

20-25 között válogathatnak, de szerencsére az idő nekünk férfiaknak dolgozik, mert ők már szebbek nem lesznek, mi viszont a korral férfiasabbak, kívánatosabbak leszünk (persze ez az élettapasztalatnak és az egzisztenciának tudható be). pünkösdi királyság az övék, fényes de rövid ideig tart. nem hiába lehet itt annyi fiatal siránkozó fiút olvasni akibe belegázoltak, és annyi 25 fölötti nőt hallani akibe szintén. fiatal korban ők vannak előnyben, utána viszont mi. egy 30-as férfinak sokkal könnyebb nőt találnia, mint egy 30-as nőnek férfit. talán ez így van rendjén, nem hiába alakultak így a dolgok...

23f

2011. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Sztem nem kéne általánosítani! Romlottak? Ok, hogy vannak olyan lányok, nem is kevés aki abban a tévhitben él, hogy nem kell semmit csinálnia, majd talál egy gazdag pasit aki eltartja és pénzeli.Vannak olyanok aki eddig semmit nem értek el elégedetlenek, irigykednek, meg ítélkeznek.21 évesen nem vagyok elviselhetetlen, ezt abból gondolom, hogy a vőlegényem, és a barátaim is szeretnek velem lenni, keresik a társaságom, gyerekkorom óta végzek házimunkát tudok, főzni, egyre jobban ugyanis szakácsnak is készülök,szeretem meghallgatni a mai napig a barátaim, segíteni, megmasszírozni a vőlegényem, ha nagyon elfáradt az edzés vagy a reggel 8tól 6ig a suliban ülés után,a koli szobánkba rend van, igyekszem rendet tartani, kapható vagyok egy bulira, kártyázásra, mozira, vásárlásra stb. Nincsenek olyan igényeim, hogy eltartsanak szeretek dolgozni, sőt egyszerűen nem szeretem ha helyettem fizetnek, vagy nem viszonozhatok valamit.Úgy érzem elég szabadságot adok a páromnak, megbeszélünk mindent, Természetesen vannak rossz napjaim, mint mindenkinek, nem tudom szexuális téren érted a romlottat, de megtudom számolni 1 kezemen életem során kivel volt, közelebbi testi kapcsolatom, és 19 éves koromig szűz voltam.Úgy gondolom helyes az értékrendem, nem ítélkezem senki felett, és tudom mit szeretnék elérni.nem hiszem hogy helyes általánosítani, én csak egy példa vagyok, de rengeteg ilyen korú lányt ismerek, és sztem semmi probléma velük.Az álmodozás nem csak erre a korosztályra vonatkozik, nem egy tinitől hallottam, hogy ő hozzá megy egy gazdag pasihoz, és majd plázázik egésznap, és mosogatni sose fog,ember és nem kor függő.21/L
2011. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!