Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik srácot válasszam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik srácot válasszam? (17/L) Fontos! : )

Figyelt kérdés

1.: Szerelmet vallott,megbízható,jól érzem magam vele,de nem tetszik annyira mint a másik srác..

2.: Nem mondta ki,de van esély rá hogy tetszem neki..Régebben is mondta h tetszem neki,ő is nekem,rá pár napra kiderült h kavar mással.(Akire végül nemet mondott)..Utána nagyon eltávolodtunk,nem is ismertük egymást igazából,nem is beszéltünk..Nemrég újra elkezdtünk beszélgetni,nagyon jól éreztük magunkat egyik nap,azóta furcsán kedves velem,mondta Valentin-napkor hogy menjünk el városba,mondta hogy beszéljünk majd,stb. Helyes srác,normális, csak kiszámíthatatlan..De ő jobban tetszik mint az előző... Még 1 kérdés: Ezekből leszűrve akkor akar valamit ?

Kit válasszak? Össze vagyok zavarodva,igazából érveket-ellenérveket várnék...:)Köszönöm előre is!

Puszi,17/L


2011. febr. 17. 18:51
1 2
 11/18 fegyvernepper ***** válasza:
64%

A te nyomorék kérdésedről is... Az ilyet én csak k*rvának hivom...

15f

2011. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ne valaszd azert az 1.-t,h legyen valakid.....meg ha nem is tetszik a masodik,akkor se valaszd,ha közben meg meg mindig a 2.ra gondolsz:)
2011. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

19:48

Úgy gondolom a k*rva, és Én elég távol állunk egymástól..

Nem tudod milyen lány vagyok,ne k*rvázz le.:)

1 kérdésből semmit se tudsz leszűrni,nem olyasmit írtam ki hogy ezzel meg azzal feküdtem le,és nem védekeztünk terhes vagyok-e?!,vagy hogy a buliban 10 sráccal smároltam kit válasszak?

Egyszerűen van 2 srác,és össze vagyok zavarodva..Ettől még nem leszek k*rva,úgy gondolom..Köszönöm,igazán jó látni hogy 15 évesen ekkora tirpák valaki...:)

2011. febr. 17. 20:46
 14/18 fegyvernepper ***** válasza:
100%
Na inkább nem mondok semmit... A magad fajta emberek 2 srác felszedése helyett a trianoni békét tanulnák meg...
2011. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Te normális vagy ?? 2 srác felszedése ?? Nem zavar te agyhalott hogy pont hogy nem akarok szórakozni,és nem tudom kivel lenne érdemes kezdenem ?? Szánalmas vagy..:)
2011. febr. 18. 23:07
 16/18 anonim ***** válasza:

ne itelkezzetek már a kerdező felett!! énis utalom,ha csak igy belémkötnek-.- ez az oldal arra van ,h kerdezzünk,és masok tanacsot adjanak-ha tudnak.

amugy szerintem a 2.at

2011. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Utolsó,köszönöm! :)
2011. febr. 20. 19:29
 18/18 fegyvernepper ***** válasza:
Szerintem meg egy sörétest, megtöltve...
2011. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!