Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Szóval,őrületesen bele vagyok zúgva egy kolleginába!

Már kb.7-8 hónapja.

Mit tegyek?

Mondjam el neki,vagy inkább szenvedjek tovább,mint egy néma levente?

Igaz,ő kapcsolatban van,én meg nem vagyok az a belepofátlankodós fajta.

Az a baj,hogy a hét 5-6 napján,tehát,minden munkanapon látom,hiszen pár méterre dolgozik csak tőlem.

Így elfelejteni sem tudom,mert mindig látom.

Próbáltam már,hogy oda sem nézek,de ez hosszú távon megoldhatatlan,meg észrevettem,hogy ő is furcsállja.

Szóval van ötletetek,hogyan kezeljem ezt a dolgot,mert már beleőrülök a szerelembe!


2011. febr. 19. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
mond el neki az érzéseid.majd ő intézkedik tovább,ha elutasít akkor próbáld ...."megutálni"!?xD
2011. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

huhh hát rossz neked xD

igazából én sem vagyok jobb helyzetben de mindegy...

szerintem ha szerelmes a párjába, nincs esélyed nála. de tudod, a türelem rózsát terem, lehet, hogy még pár hét/hónap és szétmennek...nehogy most add fel, jah és ne mond el neki, hogy hogyan érzel iránta, mert lehet teljesen rosszul fogja lereagálni. várj míg szakítanak és azután dobd be magad;) addig is sok sikert, fel a fejjel :)

2011. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
várj türelmesen, esetleg óvatosan érdeklődj a kapcsolatáról, mint barát... xD sok sikert! ne add fel!
2011. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legszörnyűbb ilyen helyzetbe várni, ezt semmiképp sem javaslom, hívd el valahova, vagy beszélgess vele, ha egyből kiöntöd neki a szíved az elriaszthatja, ezt nem javasolnám semmiképp. Azzal, hogy kapcsolatban van ne foglalkozz nagyon, kivéve ha házas, az már gáz... A pasija dolga, hogy megtartsa a nőt, a tied az, hogy meghódítsd.


Vagy másik megoldás: keress mást.

2011. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TOMAtm ***** válasza:

vegyél neki virágot és mond hogy szereted.le fog döbbeni tőle,várj 3-4 napot mire megemészti utána hivd el randizni,ha elmegy veled,akkor sinen vagy,ha elutasít akkor kicsit fűzd,lepd meg édességgel,stb...

ha igy sem megy akkor vegyél egy üveg piát ,idd le magad egy szórakozóhelyen és másnapra semmi bajod...a másnaposságtól eltekintve.

2011. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne a fejedből verd ki. ;)
2011. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!