Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon bejön nekem (kb. fél éve).

Soha nem beszéltem vele, csak a nevét tudom.

Mindennap megnézem az adatlapját facebookon, hogy még egyedülálló-e.

Egész nap csak rá gondolok, meg arra, hogy milyen jó lenne vele összejönni, elképzelem, hogy nyáron kézen fogva sétálgatunk XD


Hogyan tudnám elfelejteni?


15L


2011. márc. 28. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
járj vele, szólitsd le és beszélgess vele
2011. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2.nak igaza van:Miért ne jöhetnél össze vele???

Lehet hogy nem elfelejteni kéne hanem kicsit bátorítani,vagy egyáltalán beszélni vele és akkor kicsit felbátorodna és hátha kéz a kézben jártok majd 1 hónap múlva:D:D?

Szépen hangzik? Jópár ismerősöm van akivel ez megtörtént, a csaj lépett először aztán a fiú viszonzott és végül össze jöttek é

2011. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*s kéz a kézben jártak
2011. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon jól hangzik, csak egy baj van, hogy nagyon félénk vagyok.

Remélem majd valami kapcsán megismerhetem :)

2011. márc. 29. 14:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha te+ ő is félénkek akkor abból leszólítás nem lesz !

A srác amúgy évfolyamtársad? mert akkor annyira nincs még nehéz dolgod,(közös ismerősök)!

2011. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem évfolyamtársam

3 évvel idősebb :)

igen szerintem se lesz ebből semmi :(

2011. márc. 29. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,h tényleg bejön neked,ha még egyszer sem beszéltél vele? Nem lehet,h valójában nem is pont ő kell neked,csak vki,akire nap mint nap gondolhatsz? Egyébként,ha tényleg szeretnéd,h ebből legyen vmi,akk ismerd meg.Jelöld be ismerősnek,dobj neki egy levelet és majd meglátod,mi lesz.
2011. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Külsőleg jön be nagyon.

Igen szeretném, hogy legyen ebből valami, csak mivel félénk vagyok tuti, hogy nem fogom bejelölni.

Ezért szeretném valahogy elfelejteni.

2011. márc. 30. 17:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos,akkor ha ez a helyzet,tereld el a gondolataidat.Legyél a barátokkal,de ne beszélgessetek fiúkról.Hallgass vidám zenét,menj el sportolni egy kicsit.És ne nézegesd az adatlapját,mert csak belefacsarodik a szíved.Majd meglátod, hogy milyen gyorsan elfelejted, s lesz majd vki új,akit talán már meg is szerezhetsz!:)
2011. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!