Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény, tanács? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény, tanács? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy osztálytársam, (legyen X) most lesz kb 3-4 éve, hogy totálisan bele vagyok zúgva. Az egyik barátnőm mondta már többször, hogy szerinte X is érezhet valamit... én nem tudom. Teljesen tanácstalan vagyok. Ha a közelemben van, akkor kb megszólalni nem tudok. Msnen keresztül sokszor tök jól el tudunk beszélgetni, és akkor egész nap virulok. Szerintem semmi esélyem nála... de... ajj... nagyon rossz érzés, és nem tudok vele már mit csinálni. :/ Szerintetek mi tévő legyek? Ja.. és sokszor van olyan, hogy kisgyerekes módon piszkál, de tényleg nem durván..

13/L (az idő miatt nem kérek lecseszést, nem tudok aludni :D)


2011. aug. 14. 05:20
 1/4 anonim ***** válasza:
gyerekesen piszkál, mert gyerek ahogy te is. Ink lepd meg anyudékat egy reggelivel minthogy ezen agyalsz. Majd kinövi, meg te is.
2011. aug. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de az a baj, hogy oké kinövöm, persze... de mikor? tavaly is úgy voltam, hogy na, suliban már rá sem nézek... de aztán mégis és fúú. már magamból is elegem van. :)
2011. aug. 14. 05:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha írásban könnyen kommunikáltok, előbb-utóbb szóban is sikerülni fog.
2011. aug. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kellene várnod, amíg benő a feje lágya, és majd akkor, ha tényleg akar tőled valamit, akkor ő fog kezdeményezni. Addig pedig beszélgessetek sokat. Próbáld élőben is kicsit lazábbra venni magad.
2011. aug. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!