Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nok mit neveznek női büszkes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nok mit neveznek női büszkeségnek? Mire buszkek egyaltalan a nok? Valaki hallott olyasmirol valahol, hogy noi buszkeseg?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 14:54
1 2
 11/20 szamóca. ***** válasza:
46%
hát ez mekkora hülyeség. ad 1. az kér bocsánatot aki jobban ragaszkodik, nem az aki a hibás volt. ad2. egy ilyen szituációt ráhuzni a női nem egészére azért merész dolog. azért mert ate barátnőd nem kér bocsánatot még más megteheti. nincs ebben semmi általános, semmi női büszkeség, ez az ő, egyéni, személyes "problémamegoldása".
2011. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de aki így viselkedik, az nem túl értelmes szerintem. Most nem arra gondolok, hogy buta meg ilyenek.

Mivel én nem vagy ilyen, nem tudok válaszolni, de most már engem is érdekel, szeretnék egy jót röhögni.

2011. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

O mondta, hogy noi buszkeseg.....o huzta ra...

Es itt most ragaszkodas kiesik foleg ha sulyos esetben votl a veszekedes...

2011. febr. 24. 15:29
 14/20 anonim ***** válasza:
Ki kell dobni a p..csába az ilyet...Szenvedjen a saját sz..ban.
2011. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a háttérben kisebbrendűségi érzés lehet. Megaláztatásnak élné meg a bocsánatkérést. Ez amúgy sok embernél van. A nőknél talán azért tűnik gyakoribbnak, mert a párkapcsolatban ők a "meghódítottak".


Lehet, hogy tévedek.

2011. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Talan igy van de egy parkapcsoaltban is kene alazatosnak lenni...Es en nem szegyelem ha en kerek bocsanatot vagy ha en alazom meg magam...foleg ha jogos...

Es szerintem nincs olyan h noi buszkeseg vagy ferfi buszkeseg meg mittudomen....lehet h ez makacssag is...

2011. febr. 24. 15:49
 17/20 .Daniel. ***** válasza:

Ez csak makacsság. Meg persze tényleg lealacsonyodásnak érzik a bocsánatkérést és az a legszánalmasabb hogy bebeszélik maguknak hogy Te vagy a hibás. Tapasztaltam nagyon durva eseteket erre. A "női büszkeség" az csak egy kifogás és igazából ilyenkor annyit mond neked hogy "nehogy már meg aláztass/megalázzam magam/engem ezzel"

Sajnos erre nem tudom a megoldást, de remélem valamennyit segítettem.

2011. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

koszonom szepen:)

Hath neha van ilyen eset is :)

De legalabb tudom, hogy most ez inkabb egy kifogas.

2011. febr. 24. 16:50
 19/20 anonim ***** válasza:
Pasi vagy.Nem ertheted.
2011. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
foleg ha a nok nem magyarazzak meg :)
2011. febr. 25. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!