Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megszereztem a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megszereztem a kiszemelt pasinak a mobilszámát, felhívjam? Mit mondhatnék?

Figyelt kérdés

Véletlenül megtudtam (netről) annak a fiúnak a mobilszámát, aki nagyon bejön nekem...

Már hívtam párszor (szval biztos,h az ő száma), de nem szóltam bele.

Csak látásból ismerjük egymást, de tudom, hogy tetszem/tetszettem neki.-ha csak nem szivat(ott).

Személyesen nem tudok vele beszélni.:S

Felhívjam? Mit mondhatnék neki?


2009. febr. 15. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Hát, ha csak eddig nem rejtve hívtad,. akkor tudni fogja h megint te vagy az, és nem fogja tudni hogy TE vagy az (na ezt megaszontam). szerintem írj neki smst, hogy találkozzatok, névtelenül, vagy ha mindenképp hívnád inkább mint sms, akkor hívd fel és beszélj vele :D
2009. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de mit beszéljek vele?:D

am az sms még eszembe sem jutott:D köszii:)

eddig mindig rejtve hívtam.

2009. febr. 15. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Hát ez igen egyszerű, beszélgess vele arról amiről akarsz, kérdezd meg hogy van, stb, esetleg beszélj meg vele találkozót. Nem egy nehéz dolog.
2009. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miért nem tudsz vele élőben beszélni, ismeretlenül nem hiszem h elmegy egy találkozóra. Szólítsd meg a kedvenc témájával, csábítsd el, és hívd el egy találkozóra, vagy hagyd h ő adja meg a számát, vagy az msnjét. Nem jó ha úgy érzi h egy kis rajongócsajszi vagy, akibe a lábát is törölheti.
2009. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, erre én is gondoltam:) ezért is nem szeretném csak így felhívni... meg mert nyuszi vagyok:D
2009. febr. 15. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem kell felhívnod.. :) Az túl leleplező. Írj neki egy sms-t.. találj ki valami absz. nem átlagosat, titokzatosat... :) És hidd el, tetszeni fog neki a dolog.


Én azt tenném a helyedbe, hogy minden este írnék neki egy gondolatot.. és érdeklődnék hogy telt az a napja. :) Persze ő majd akarja tudni mindenképp, h ki vagy.. de pár napig ne leplezd le magad! :) Csak mikor már tök romantikus a dolog.. :) és már majd' meghal a kíváncsiságtól. :) persze csak ha olyan a pasi.. ez akkor jön be. Nyilván akkor lesz erre vevő, ha nem az a tipikus menő csávóka 8-)

2009. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi:) írni fogok neki... csak előbb feltöltöm a kártyámat:D

...amúgy ő az a tipikus menőcsávó:/:S

2009. febr. 16. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!