Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel vehetném rá őket, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vehetném rá őket, hogy ott aludhassak?

Figyelt kérdés
A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt és már régóta szeretnénk együtt aludni (éjszaka.Még csak 15 évesek vagyunk,de neki az anyukája simán belement. Az én szüleimet, hogyan vegyem rá?
2011. febr. 25. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Megvesztegetéssel.
2011. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak simán mond el. ha nemet mondanak öld meg őket és ásd el a kertbe :D
2011. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt a meglepetést!

Téged jobban féltenek.

Megpróbálhatod megemlíteni, de ha nem akarják, inkább várjatok még. Én még fél évet mondanék... mert, ha együtt aludtatok, onnan már nem túl sok idő, hogy le is feküdjetek egymással. Azt meg jobb lenne csak 16-17 éves korod után.

2011. febr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már lefeküdtem vele és tudják otthon...
2011. márc. 17. 14:24
 5/5 A kérdező kommentje:
ja és most már megvan a 6 hónap is :D
2011. márc. 17. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!