Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy megbántam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy megbántam, hogy nem tettük meg?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már régóta ismerjük egymást. Pár hete megbeszéltük, hogy mivel egyikünknek sincs éppen párja, szexelünk egyet. Csak úgy, érzelmek nélkül. Végülis nem jött össze, mert valamilyen oknál fogva úgy éreztem, nem menne. De így utólag nagyon megbántam, hogy akkor nem adtam oda neki magam. Azóta volt egy barátnője, kb. 1 hétig jártak. Picit úgy érzem, hogy jobban kedvelem...mint szimpla szexpartnert, vagy barátot. Mit tegyek?
2011. febr. 26. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd be, hogy mikor pótoljátok be... Ha tényleg így érzel iránta akkor nem ciki... És ha ő is benne volt akkor pláne nem az. Ez teljesen normális dolog, ámbár nem 14 éves korban...
2011. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem 14 évesek vagyunk.:)
2011. febr. 26. 14:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ő csak barátként tekint rád akkor ne rontsd el a barátságot ezzel.A nők hajlamosak egy jó szex után belehabarodni a másikba ami sokszor viszonzatlan marad. És mi okból volt csak 1 hetes a kapcsolata? Keresi az igazit és nem az a lány volt az vagy alapba magányos típus? Mert ha nem egy kapcsolatkereső fajta akkor szerintem tényleg csak szimpla szex lenne köztetek és az csak neked esne rosszul ha már most jobban kedveled a kelleténél.
2011. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Van még egy másik fiú is, akit jobban kedvelek a 'kelleténél'. Nem ezzel van a baj. Úristen, pont most jött fel msnre :D Szívroham :'D

A lényeg, hogy nekem jól esne egy kis szexuális indíttatású törődés, sokat csalódtam a férfiakban, ezért nem is szeretnék kapcsolatot. Ha megkedveltem, hát megkedveltem, majd elmúlik.

2011. febr. 26. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:
:)) hát ha most fent van akkor hajrá!!! Kérdezd meg,hogy nincs-e kedve az elmaradt talihoz:)?
2011. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Maga a tali nem maradt el, együtt aludtunk, csak valamiért frusztrált lettem, és megkértem, hogy pettingen kívül ne történjen semmi...Szóval most tök cikinek érezném, ha bepróbálkoznék, barátnője egy darabig még biztosan nem lesz, szóval 1-2 napig még ráérek erőt gyűjteni...:D Amúgy az a baj, hogy nagyon helyes srác..
2011. febr. 26. 15:06
 7/9 A kérdező kommentje:
Na ráírtam :D
2011. febr. 26. 15:14
 8/9 Norb66 ***** válasza:
Tájékoztass :)
2011. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem volt valami beszélgetős hangulatában...Nekem el kellett mennem, szóval nem történt semmi. Most újra bepróbálkozom, hátha kisül belőle egy beszélgetés.:D
2011. febr. 26. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!