Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a csajnak az alakja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a csajnak az alakja? Jó? Ismerkedek vele de nem tudom eldönteni mi legyen vele? 24/f

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 26. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
zsíros :D
2011. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

xD

ezt mi döntsük el, egy 24 éves felnőtt férfi helyett?


amúgy meg kurvära nem számi az alakja, mert ha belülről megismerted, utána kívülről is szépnek látod. ;)

2011. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg se néztem a képet, mert ahol már az alakja miatt vacillálsz, hogy ismerkedj-e vele, ott már gáz van. Inkább hagyd békén szerencsétlen csajt.
2011. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó az alakja, de ha itt kérdezel minket, hogy jó- e az alakja, akkor inkább hagyd szegény lányt. Nem érdemled meg.
2011. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szépnek látom az arcát meg belülről is rendben van de azért kíváncsi vagyok na!
2011. febr. 26. 17:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerinted szép? Bírod? Akkor basszus, ne az alapján dönts, hogy vadidegenek szerint milyen az alakja!
2011. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szabadítsd meg a lányt magadtól, ha képes vagy 1. az alapján dönteni, hogy járj-e vele, hogy jó-e az alakja, 2. ráadásul ezt más emberek véleményétől teszed függővé.


Ha az ember szerelmes valakibe, akkor járni akar vele akkor is, ha mindenki azt mondja, hogy nem szép, nem való hozzá, stb., akkor leszarja, hogy mások mit gondolnak.


Kirakatbabát akarsz, mutogatni, felvágni vele, vagy szerető társat?

2011. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak nekem tűnik fel,hogy semmi dereka nincs? Az ilyesmi nem tetszik,de amúgy meg tényleg elég gáz,hogy az alakja miatt vacillálsz.szegény lány...
2011. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

mellek vannak,csipő-derék arány=0,lábak elmennek.ha perverz kicsit lefeküdnék vele.

nem kell mindent elhinni amit mond elsőre.

24/ff

2011. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
És a Te alakod milyen,kedves kérdező?Lefogadom,hogy Te se renndelkezel tökéletes külsővel...Különben is elég baj az,ha valaki a külső alapján ítél...
2011. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!