Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van gy lány, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van gy lány, aki nagyon tetszik, de van egy kis gond?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nagyon csinos lánnyal, úgy érzem, alakul valami kettőnk közt. Egy gond van: a lány kollégista, és szerintem (meg ismerőseim szeirnt is ) a kollégisták

büdösek

koszosak

ápolatlanok

igénytelenek

és nem tudom mit tegyek, nagyon tetszik a csaj, de ha eszembe jut, hogy kollégista....

17/F


2010. szept. 5. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van 1 pár kollégista lány ismerősöm akik

szépek, okosak, ápoltak és igényesek.

szal egyetértek az első válaszolóval

20/L

2010. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy .


-_-''


El kellene dönteni, hogy büdös, koszos stb., vagy tetszik.-.-

2010. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

És megszagoltad?


:D

2010. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
te mekkora egy hülye vagy kérdező =DDD bár sztem fake kérdés... ennyire hülye ember nem létezik... vagy lehet te növény vagy már?
2010. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ma 13:08: 17 éves, most virágzott ki. :)
2010. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

B+.

én koleszos vagyok és ápolt és tiszta.

mekkora egy általánosító barom vagy már a drága barátaiddal együt??!! elég gáz.....

2010. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mégsem szeretheted annyira azt a lányt ha már most kikikáltod büdösnek, koszosnak, ápolatlannak,és igénytelennek.Bimbózik a szerelem.
2010. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
te mekkora gyökér vagy xD
2010. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha engem kérdezel a kolisok sokkal tisztább, ápoltabbak és igényesebbek, mint aki nem az. Én is kolis voltam, és ha valakinek büdös szobatársa volt, annak megkeserítették az életét... tudod egy koliban mindenki tudja mikor zuhizol és mikor nem...

különben tuti fake... 5 perc után meglehet mondani vkiről, h ápolt-e vagy sem...

2010. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hööhöööhöööhööööö
2010. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!