Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ha taszít a "párom"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha taszít a "párom" testszőrzete?

Figyelt kérdés

Még annyira nagyon nem vagyunk együtt a párommal, de annyit láttam hogy a hasa és a háta nagyon szőrös, engem ez kicsit taszít, mert nem csak elfogadni kell a páromat hanem kívánni is, én viszont nem tudok megkívánni egy ennyire szőrös pasit!

Még szex nem volt köztünk, és szerintem azt sem tudhatja hogy láttam mennyire szőrös, így nem mondhatok neki semmit.

Nem akarom elveszíteni akkor elkel fogadnom őt szőrösen?Csajok mit tennétek a helyemben?


2011. márc. 1. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
fogadd el szőrösen! azt csak nem várhatod el hogy mindenét legyantáza
2011. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen csajom. Hát gyantáztuk. :-)

Már nincs meg és a gyanta se, de azóta nagyon rövidre nyírom.

2011. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint engem... :-)
2011. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ó, én direkt szeretem, ha szőrös a mellkas és has!
2011. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el, ezen nem lehet döntő tényező egy kapcsolatban.
2011. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Nálunk ugyanez a helyzet, a barátom tetőtől-talpig rettenetesen szőrös, de tényleg, a mellkasa, az egész háta, a hasa, lába, karja. Én is úgy voltam vele hogy nem szeretem az ilyan srácokat, nem szeretném köpködni a szőrcsomókat... stb. Szóval érted... :$ Aztán valahogy elfogadtam, azóta már nem is zavar. Elfogadtam így ahogy van, tényleg nem lehet azt hogy mindenhol szőrtelenítse magát. Ez szerintem nem lehet próbléma. Hidd el;)

2011. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Manapság már elfogadott ha egy férfi szőrtelenít,de az is lehet,hogy hozzászoksz és nem fog zavarni. Az én barátnőm sem kedveli,így én szőrtelenítek,de ezt nem minden pasi vállalja be,és azért gyakran szúrós vagyok.
2011. márc. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!