Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez elég bizarr. Vagy gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég bizarr. Vagy gyakori probléma?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit ismerek valamivel több, mint egy éve, köszöntünk egymásnak eddig is meg néha beszéltünk pár szót, de most kb kettő hónapja megkeresett engem és hát mondjuk úgy eléggé "szeretünk együtt lenni", sokan mondják, hogy nem véletlen keresett meg engem, akar valamit. Ez mind szép és jó, de mióta beszélek vele, nem tudok önkielégítést végezni. Egyszerűen nem tudom élvezni. Nem tudom, hogy ő e az oka, de valószínű. Egyszerűen nem megy...eddig akik bejöttek és velük fantáziáltam az nagyon jó volt, de most...rágondolok és egyszerűen nem tudom mi történik.

L/16


2011. márc. 2. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
mit érzel iránta ?
2011. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sem tudom...bejön, az tény, de azért nem vagyok szerelmes...ELVILEG!
2011. márc. 2. 15:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, h szerelmes vagy belé csak még magadnak sem tudod bevallani?!?...
2011. márc. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!