Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az isten bajom van nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az isten bajom van nekem?

Figyelt kérdés

A lányok szerint tök jó pasi vagyok, de minimum egy erős átlag, de mégse tudok összejönni egyetlen lánnyal se. Pedig nincsenek nagy igényeim egyáltalán csak az, hogy kb olyan kaliber legyen mint én, és szeressen.De egyszerűen nem tudom, idegen lányokkal így nem az igazi, lány barátok meg vannak is meg nem is, de főleg nem. Nem vagyok bulizós, és csak azért nem fogok buliba járni, mert lehet ott ismerkednék meg valakivel, de akkor megtagadnám magam, és az se lenne jó. Én fősulira járok, ami tele van lányokkal, mintha valami zárda lenne XD És nekem mégse megy. Pedig néha kapok olyan pillantásokat, de ebbe bele magyarázom, hogy áá nem engem , hanem a mellettem ülőnek intézte:S A balszerencsémről nem is beszélve, hogy amikor megtetszik valaki egyből látom barátja van, tehát a fene is megette... vagy elkezdek vele beszélgetni, ő meg mondja, most tetszik neki valaki, szintúgy a fene ette meg... Épp egy hete körül beszéltem pedig egyik lány ismerősömmel, ő is mondta pedig, hogy a lányok is várják, hogy valaki odamenjen, kedves helyes okos , aztán hopp "felszedje" őket.Én állítólag ebbe a kategóriába tartozom,és ide is sorolnám magam, mert én egyszerűen nem tudok a lányokkal bunkó lenni, engem nem így neveltek ,mégse mondta még nekem senki. Szoval mégis mit csináljak? Ha van barátja az illetőnek hagyjam figyelmen kívül ezt a tényt? Elvégre is ha megláttok valakit ti se tudjátok róla, hogy mi a pálya. Ezen az egészen matekozok már 2 hete:S


Egy fősulis srác.


2011. márc. 2. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
én is szingli vagyok, majd én leszek a bnőd! írj privit:D 18L
2011. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ne matekozz rajta, lépjél. elvileg addig kellene menni és próbálkozni amíg nem jön össze a sokból egy. azért mondom így, mert én is pont ebben a cipőben járok mint te, és tele van a padlás jó tanácsokkal. egy oroszlános példa:

ha az oroszlán éhes elmegy vadászni, mert a vad nem jön házhoz. a vadászat csak 10-ből 2-szer sikeres, de kétszer sikeres, így az oroszlán jól lakik. ha a második-harmadik próbálkozás után abbahagyná akkor tutira éhen halna.

elvileg te vagy az oroszlán...

2011. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

lehet, megérzik rajtad, h magadban sakkozol, mérlegelsz.

lehet, h tiszta görcs vagy, csak nem vagy tudatában. nem tudhatjuk, nem ismerünk.

itt gyk-n ált. minden pasi helyes, kedves, szép érzékeny, megértő, hűséges, lányok álma. :D

ez mind jól hangzik, de 1 b*szott fontos dolog hiányzik, ami ezeknél sokkalta fontsabb. Nagy farokméret? sok pénz?

á dehogy... BÁTORSÁG! és nem az a fajta, h minden csajhoz odamegyünk, és letámadjuk, ha tetszik.

a saját magaddal szembeni...az, h ki mered mondani hangosan a tükör előtt, a saját szemedbe, mi ebben a "tökéletes" srácban a nem tökéletes.

kemény önkritika kell, meg kell találnod, és összeírnod a téged hátráltató dolgokat, görcsöket, agyalásokat, a negatív gondolatokat, a valódi negatívumokat.

kell még 1 személy, aki a kritikusod...egy olyan barát, aki pofátlanul kimondja, mi az, amit nem vettél észre, amin változtathatnál.

ezek után jön az ELHATÁROZÁS. el kell döntened, a kényelmetlenségek ellenére VALÓBAN akarsz-e változtatni.

ha az igen mellett voksolsz, jöhet a KITARTÁS....merth ezt komolyan kell venni, és nehéz munka.

nem fog 1ik napról as másikra menni, de hidd el, nagyon megéri.

kezd apró dolgokkal, nem kell sietni. fokozatosan lépd át a korlátaidat. csinálj olyan dolgokat, amiktől megnő az önbizalmad.

keress 1 jó hobbit, amit szeretsz csinálni.

fontos a POZITÍV GONDOLKODÁS. ne azon problémázz, mi lesz, ha nem sikerül...inkább azon töprengj, mi lesz, ah igen! ne évekkel tervezz előre, hanem éldd meg az adott pillanatot teljes egészében. élj, ne vegetálj!

és végül a titok: a csajokat LE KELL SZ*RNI.

nem a f*nekükbe bújni, bókolni ezerrel, teljesen nyilvánvalóvá tenni a azándékodat. !!! ez téves hit, h erre vágynak. - nem azt jelenti, h ne menj oda hozzájuk. de igenis menj oda! de ne "csajozz"! ... csak lazán dumálj bármi semlegesről. NE kerüljön szóba semmi ilyen, h szép a ruhája, haja, körme, milyen kedves, stb stb.

te "BUNKÓN" sz*rd le, nehogy bókolj!!! az első találkozásokkor NEM szabad, itt cseszik el a p*hap*csök.

akivel te beszélsz, csak egy LÉLEK? egy EMBERI TUDAT, kicsicsázva. te arra vagy kíváncsi, milyen belül, nem? szó szerint, és átvitt értelemben is. nahátakkor: hajrá! ismerd meg a véleményét a vallásról, politikáról, sportról, zenéről, közoktatásról stb.

közben 2 dologban ne hibázz: SOHA ne hozd fel a szex- témát, a jópasi-rosszpasi témát, SEMMILYEN párkapcsolati témát. a nő vészriadója azonnal bekapcsolna, és menekülne.

őket meg kell hódítani, nem tálcán kínálni magad? hát milyen az az oroszlán, aki lefekszik, kitátja a száját, hátha belesétál az antilop? ugyee milyen abszurd így sarkítva?

legyél csak önmagad sőt mi több: ereszd el magad! ha elkenődött a csaj sminkje jegyezd meg neki, mint 1 havernak.

ne hívd randizni! említsd meg neki, milyen jó mozielőadás van x-helyen, és te mész még két haveroddal...és nem lenne-e kedvük társulni 2-3-4 lánybarátnőjével.

ha így tálalaod, nem menekül el, oldottabb lesz a légkör, a csaj kivirul, mer ismerkedni.

legyen ilyen összejövetelből 2-3, utána meg hívd el csak a közelbe sétálni.

előbb-utóbb ő fog teperni, jön majd az, h felvesz msn-re, ír, meg ilyenek.

mielőtt azt mondanád, ez mind baromság, amiket írtam, próbáld ki! ennyit megér, semmit nem veszítesz.

pszichomókus

2011. márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

utsó:


ez komolyan beválik?:O


pü ment

2011. márc. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pinocchio ***** válasza:
23:33 na végre egy hasznos vélemény,MrMeki bemondta a frankót.Csak azt se feledjük el hogy nem minden csaj egyforma,valakinél ez a módszer lehet pont az ellenkezőjét váltja ki.
2011. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ewanmcgregor válasza:
teszel fel egy képet lécciii:):Pés ha helyes meg izmos vagy kerítek neked egy jó csajt:D
2011. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 03-02 23:33


Na a kapcsolatzseni megmondta. Kérdező ne hallgass ilyen analfabétákra, mert ha ezt teszed ne is számíts normális kapcsolatokra. Azt is mérlegre kell tenni, hogy az a zsenike milyen nőkkel lépett kapcsolatba eddig. mert ha engem egy ilyen pasi is akart volna valamit tőlem, úgy hogy látom rajta, hogy lesz@r akkor már rég repült volna, de a barátnőim fele így van ezzel. Látod itt bukik el manapság a párkapcsolatok/az ismerkedések zöme. Mert azt hiszik, hoyg minden lány csak a lesz@rós rossz fiúkra bukik. Röhögnöm vagy sírnom kéne az ilyen fusztrált férfiakon? nem tudom. de mindenesetre szomorú, hogy idáig jutottunk.

2011. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mintha én írtam volna a kérdést....szó szerint ugyanez a bajom :(

Nem járok bulikba, nem érdeklem a nőket. Viszont elkövettem azt a hibát, hogy felhoztam a "jól nézel ki" dumát meg hogy "aranyos vagy".....


Nekem olyan lány kell, aki elfogad annak a bókolgatós pasinak, amilyen vagyok. Ha meg nem kér belőlem, akkor sajnálom. Ám meg nem értek a nőkhöz :(((

2011. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a bajod, hogy, mar megbocsass, de nyavogsz, nyafogsz, nyavalyogsz, sirankozol!!!

Azt mondod kedves, helyes es okos vagy es masok is annak tartanak...akkor mi a problema? Mi hatraltat?


Nem egeszen ertem a problemadat!!! Most az a baj, hogy a legtobb lanynak baratja van? Na bumm, keress addig, amig nem talalsz egy maganyos lanyt!

Vagy az a baj, hogy eleve nem megy az ismerkedes?

2011. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!