Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexi, vonzó az ilyen testalka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi, vonzó az ilyen testalkat? Eltudnál komolyabb kapcsolatot képzelni egy ilyen alkatú nővel?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Bőrszíntől most tekintsetek el,csak az alakra vagyok kíváncsi.Konkrétan a széles csípőre,vastagabb combokra,nagyobb fenékre gondolok.:)


2011. márc. 2. 23:46
1 2
 1/16 anonim válasza:
Hát, a bölcsek azt mondják, nagy kofferbe jó pakolni... legrosszabb esetben a US Navy még mindig vevő új anyahajókra...
2011. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Nagy tálba jó habot verni...
2011. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy szép arc mellett nem akadnék fenn rajta.
2011. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Szeresd magad! Minden alakban meg lehet találni a szexiset/szépet, és attól tud valaki igazán szexis lenne, ha látszik rajta, hogy szereti magát és van önbizalma!

Amúgy én lány vagyok, de szerintem ezek az alakok nagyon szép nőiesek:) És biztos vagyok benne, hogy sok férfi nagyon is vonzódik ezekhez:)

19/L

2011. márc. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

getto pitsa? nagy kofferbe jó pakolni.


poént félretéve, ne érdekeljen. jön majd a lovagod akinek úgy kellesz majd ahogy vagy.

de sok embernek van önértékelési zavara...

2011. márc. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van ez az alkat. M. Vivi jut róla eszembe.


A második válaszon felröhögtem :D

2011. márc. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hűűű de jó testük van!
2011. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és mindig szerettem volna ilyen alakot, mert számomra ez a nőies. Mit megadnék széles csípőért! Persze, akinek az van, biztos utálja, pedig nagyon szexi. Imádnám, ha ilyen lennék!

26/N

2011. márc. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem bejön a teltebb alak, széles csípő. Ez teszi a nőket vonzóvá.. -sztem-


kicsit nagyobb a feneke, mint a testalkata megkívánna.. de még így is tetszik.:)


szóval igen a válasz.

2011. márc. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A derék-csípő arányuk nagyon ott van,tényleg látványosan nőies és vonzó,de a vastag combok nekem már sokak lennének.

El tudnék képzelni egy ilyen nőt mellettem,de diétával és edzéssel egy kicsit lefaragnék a testzsír százalékából.

Egyébként szerintem a derekuk fotoshoppolt.

Ilyen húsban lévő nőknek nem hiszem,hogy ennyire vékony lenne.

2011. márc. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!