Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexi, vonzó az ilyen testalka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi, vonzó az ilyen testalkat? Eltudnál komolyabb kapcsolatot képzelni egy ilyen alkatú nővel?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Bőrszíntől most tekintsetek el,csak az alakra vagyok kíváncsi.Konkrétan a széles csípőre,vastagabb combokra,nagyobb fenékre gondolok.:)


2011. márc. 2. 23:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A csípő túl széles! Szinte már groteszk! Vagy Photoshop, vagy degeneráció. Nekem ez már sok.

Az arányokkal van baj.


Ez még oké:

[link]

[link] ---ez kifejezetten szép!

Ez az arány király!:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Na ez egész jó!:

[link]

[link]

[link]



Ezt is szivesen megdugnám!:

[link]

[link]


Csak ne bűntessenek meg a sok linkért. :)

2011. márc. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek manipulált képek.

Persze létezik ilyen nő, de ritka.


Amúgy semmi gond a széles csípővel: teljesen biztos lehetsz benne, hogy az a férfi, aki odamegy hozzád, tökéletesen felmérte az alakodat és tetszel neki.


Fogadd el magad, mert ha kisugárzásod van, az nagyon vonzza a férfiakat.

Viszont ne hízz el, mert az már problémás.

2011. márc. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az előzőleg linkelt képekből nekem ezek tetszenek:


[link]


[link]


[link]


De főleg a legelső...

2011. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem tudnek elkepzelni komoly kapcsolatot egy ilyen novel, de nem azert mert, hogy ez ronda, vagy taszito! Egyszeruen azert mert en egy ilyen novel nem illenek ossze, akkora lenne a kontraszt. Egy ilyen no eleve nem erdeklodne "ugy" irantam es en sem kozelednek soha egy ilyen "tipusu" lanyhoz!

Mindenki megtalalja a magahoz illo lanyokat es fiukat, en nagyjabol tudom, hogy nekem milyen lanyoknal van eselyem es az kozel sem ez a tipus!


Mellesleg nem hiszem, hogy durvan Photoshop-olva lennenek ezek a kepek...eltem kulfoldon es ott a fekete nok eleg jelentos hanyadanak tenyleg ilyen az alakja!

2011. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem tetszik. Az nem lenne gond ha ilyen de fogyni szeretne és le is tud fogyni.

Nem tudom mi a súlyfeleslegben a szép, a másik dolog hogy nem is egészséges ha valaki túlsúlyos.

2011. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Túlsúlyos???


Én még mindig bármit megadnék, ha ilyen alkatom lenne :) A homokóra kifejezetten nőies, szexi, én nem tudom, hogyan nem látja valaki ezt szépnek. Arányos! S ami arányos, az szép.

26/N

2011. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!