Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz azokról az emberekről akik megtámadták a melegfelvonulást?

Figyelt kérdés

(egy heteroszexuális férfi miért foglalkozik a melegekkel?

mi a baj a felvonulással?

miért mondják azt, hogy a melegek maguk keresték a bajt - minek vonulnak fel?)


2011. márc. 3. 05:33
1 2 3
 1/28 Tyler913 ***** válasza:
67%

Azt hogy jo nagy hulyeseg.Viszont bizonyos szempontbol ertheto,mert sajnos a melegfelvonulas sok esetben nem a melegek egyenjogusagarol szol,hanem a provokaciorol,amelybol bizonyos politikai erok nem kis hasznot huztak/huznak.

Nekem amugy nincs bajom a melegekkel,de sajnos ami a melegfelvonulasokon folyik neha az gusztustalan,es egyertelmuen azert van,hogy balhe legyen,hogy a normalis ertekrendu emberek (hetero- es homoszexualisoke is) kellemetlenul erezzek magukat miatta.

De erre nem a tamadas lenne a megoldas.Ha hagynak oket felvonulni,es nem lenne balhezas meg ellentuntetes,akkor nem lenne kit provokalni,es az egesz hacacare eltunne,lenne helyette egy bekes felvonulas,es csa.

2011. márc. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom, de borzalmas, hogy ilyen diszkrimináció fordul elő a mi drága 21. századunkban. Nem értem, hogy miért támadják a melegeket, hisz nem ők választották hogy "áh, most hirtelen legyek meleg" aztán jóidő. Nem, tudtommal ez már egy vele született dolog, az ember nem tud ellene mit tenni. És nekünk, heteroszexuálisoknak mi közünk van ahhoz, hogy ők mit, mikor és hol csinálnak? Ha annyira nagyon ellenzi valaki a melegek kapcsolatait, akkor próbálja lenyelni a békát ahelyett hogy erőszakot használna. És még csodálkoznak a mai emberek, hogy hova fajul ez a világ... :/


Ugyan még nem vagyok túl idős, de minden bizonnyal kétségbeejtő látni azt, hogy a mai emberiség önző módon csak saját magának ad igazat (heteroszexualitás), és nem képes elfogadni, hogy valaki másnak (melegek) valami teljesen más az igazság (homoszexualitás). Csak azért, mert más valaki, még semmivel sem kevesebb vagy több. Nyilván a ma élő tizenéves, emos, magukat sminkelő "fiúk" már teljesen más hóbortban szenvednek, és ők már teljesen más homoszexualitást diktálnak. A normális emberek nem csinálnak ebből nagy ügyet, el kéne fogadni, hogy nem mindenki ugyanolyan. Mindenkinek szebb hely lenne akkor a világ...


16/F

2011. márc. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%
Miért kell a melegeknek felvonulni??? saját magánügyük ha gusztustalan buz!k...heterók nem vonulnak fel, miért nem? akik megtámadják a melegfelvonulást, azok teljesen megérthetők és én meg is dicsérném őket...PUSZTULJANAK A BUZ!K!!!
2011. márc. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%

"És nekünk, heteroszexuálisoknak mi közünk van ahhoz, hogy ők mit, mikor és hol csinálnak?"


Épp ez az, Mi a F@szért kell felvonulni??

2011. márc. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
34%

Mert az emberi természet alapköve az, hogy ami más, vagy amit nem ismersz, az az ellenséged, veszélyt rejthet, és el kell pusztítani, vagy el kell kerülni. Ezt az néhány évmilliós emberi evolúció sem tudta kiölni, alap önvédelmi reflex.

Érdekes a dolog, mert nagyon sokszor olyanok támadják a melegeket, akiknek már volt meleg gondolatuk vagy élményük, de akkora sokként érte őket, hogy ez vonzotta őket, hogy csak a totális tagadásban lelnek megnyugvást. Hogy máshogy lehetne jobban bizonyítaniuk megingathatatlan heteroszexualitásukat, mint a melegek elleni támadással? Ezek az emberek voltaképpen magukat gyűlölik azért, mert meleg gondolataik vannak, ami ellen nem tudnak tenni semmit.

A többiek pedig szimplán nem tudnak mást tenni, hiszen ez a klikkjük, ezt kell követni. Általában egy csoport tagjainak elenyésző tagja vall csak valamit teljes meggyőződéssel, és a többiek pusztán azért követik őket, mert a klikkvezérek, a kemény mag elvárja azt. Nem akarnak lemaradni, kikerülni a klikkvezérek kegyeiből. Ezek az emberek félnek kimondani a saját véleményüket, mert azzal elveszítik a klikket. Ezért válik olyan homogénné a csoport, de ha az egyéneket elválasztod 1 hónapra, akkor kijönnek az egyéni vélemények, és kiderül, hogy valójában nem sok embernek van baja a melegekkel.

Minden szervezetnek meg kell adni a felvonulási jogot, amely nem sért törvényt.

2011. márc. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy le fogsz pontozni, de megmondom a véleményemet.

Akkor nem érdekelne, hogy mit csinálnak a melegek, ha otthon, mindentől távol tennék ezt. Ha látom, ez engem taszít. Nagyon gusztustalannak tartom.

Nem tudom, a rákosok, vagy az epilepsziások miért nem vonulnak fel, de én kb. ugyanúgy betegségnek tartom ezt is. Nem tehetnek róla, de legalább ne dicsekedjenek vele.

Az pedig, hogy felvonuljanak, engem azért is zavar mert egyszer gyalog akartam átmenni a városon 35 kilós táskával, mert épp mentem a vonathoz egy hetes túrára és majdnem lekéstem a b*zik miatt, mert körbe kellett mennem a Hősök tere felé, mert az egész Andrássy le volt zárva. Nagyon felbosszantott.


És még egyszer leszögezem, nem foglalkoznék vele, ha nem mutogatnák magukat. Az hogy a melegek keresik a bajt? Milyen bajt? Most az a baj, hogy nem vonulhatnak fel? Hát szerintem normális, hogy nem vonulgatnak. A felvonulásuk alapból gusztustalan, szóval ezért gondolom így.

Bocs ha nem tudom elfogadni, én sem tudok mindent elfogadni a mai világban, még ha nagyon igyekszem, ugyanúgy, ahogy az aki irtózik a pókoktól, az sem fogja megszeretni a pókokat csak úgy.

2011. márc. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
46%
Az "irtózni valamitől" teljesen más, mint az "aktívan támadni". Felvonulni pedig pontosan azért vonulnak, amiért bárki: Hogy figyelmet kapjanak. Ezért vonulnak a pártszervezetek, ezért vonulnak a tüntetők, ezért vonul bármilyen csoport. Pontosan azért, hogy ne kelljen szégyellniük a szexualitásukat, és ne kelljen csak azért titokban tartaniuk és elzárniuk a kapcsolataikat, mert az másnak nem tetszik. Természetesen, mint annyi másban is, Magyarország le van maradva úgy 30-40 évvel. És a régi kolonc csak húzza és húzza..
2011. márc. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy emiatt lenne Magyarország lemaradva 30-40 évvel. Európában pl. Magyarországon kívül csak Amszterdamban van ilyen felvonulás. Még Franciaországban sincs. És szerintem így is túl sokat foglalkoznak a melegekkel, nem hiszem, hogy ennél több figyelmet kéne kapniuk. A felvonulástól pedig nem lesznek többen, akik elfogadják, mert elég visszataszító szerintem, amit ott művelnek.

És tudom, hogy irtózni és aktívan támadni más, viszont akkor én irtózom a melegektől, mert rosszul vagyok, ha meglátom őket. Főleg élőben rossz, de tényleg sz@r érzés, elhiheted. Pont mint amikor valaki irtózik a pókoktól.

2011. márc. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%

Az a probléma, hogy az emberek 90%-ának semmi baja a melegekkel.


Viszont eléggé kiakasztja őket, ahogy nézek a félmeztelen, egymással smároló férfiakat/nőket, az utcán, szabályosan büszkélkedve, hogy ez a normális. Na, ezzel van a baj.


Kiváncsi lennék, mekkora felhördülés lenne, ha lenne Magyarországon "Hetero büszkeség" felvonulás. Félmeztelen férfiak és nők riszálnák magukat, csókolóznának, és minden egyéb. Nemzetközi szinten akkora felháborodás lenne, hogy csak na...



A másik meg: én eddig kb 6-7 munkahelyen dolgoztam. És soha, sehol, egyetlen egy alkalommal sem kérdezték meg, vagy láttak bármit az én magánéletemből. Soha, sehol sem tudták, hogy nekem van barátnőm. Lazán lehetett volna egy háremnyi férfi is itthon, aki vár rám. Elég nehezen tudom megérteni, hogy miben különböztetik meg a melegeket...


(Igen, tudom, vannak helyek, ahol viszont rákérdeznek, azt meg is értem. De a munkahelyek legnagyobb részén NEM ez a helyzet.)


A melegekkel az ég világon semmi baj nem lenne, ha ugyanúgy élnék az életüket, mint bárki más. Sőt, azokkal a melegekkel, akik így tesznek, nincs is semmi gond... De azért szögezzük le: a normális emberi szexuális beállítottság a heteroszexualitás. A homoszexualitás létező helyzet, én tudom, de azért nem lenne baj, ha nem úgy reklámoznák, mintha ez volna a normális, amiért előjogok járnak nekik a heterokkal szemben...

2011. márc. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
36%

Kérdem én azt, hogy miért kell "felvonulni"???

Én sem verem a mellemet, hogy hetero vagyok...nem értem nekik minek kell. Ezzel csak provokálják az embereket.

Nekem semmi bajom amúgy velük, de legalább ne hírdessék, hogy "meleg vagyok"...

2011. márc. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!