Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz azokról az emberekről akik megtámadták a melegfelvonulást?

Figyelt kérdés

(egy heteroszexuális férfi miért foglalkozik a melegekkel?

mi a baj a felvonulással?

miért mondják azt, hogy a melegek maguk keresték a bajt - minek vonulnak fel?)


2011. márc. 3. 05:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
én azt gondolom, hogy túl sok pénzük van egy kiba'szott 10dbos tojás 350 forint... és ezzel dobálóznak?
2011. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
59%

Ezzel az a baj hogy a kisgyerek meglátja a főúton vagy a tv-ben a rózsaszín bugyiban táncoló nagyfarkú transzfesztitákat smárolni meg táncolni a rúdon és azt hiheti hogy ez a normális, ezt kell követni hiszen milyen sokan vannak, ez biztos helyes. EZZEL van a legnagyobb baj.


NEM KELL felvonulniuk, otthon buzuljanak, ha mégis hirdetni akarják a saját rokkantságukat akkor viseljék a következményét.


Ez az én véleményem.

2011. márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
54%

"egy heteroszexuális férfi miért foglalkozik a melegekkel?

mi a baj a felvonulással? "


Azért, mert a 3 éves gyerekem ne lássa már a TV-ben / az utcán azt, hogy rózsaszín bőrgatyás f@szpörgettyűs buz1k egymás f@szát fogdossák és buzulnak...


Te hogy magyaráznád meg a gyereknek utána, hogy kislányom, a bácsik amit csináltak az nem jó, csak vicceltek? Aztán mikor tizenévesen EMOs kis buzeráns lesz a saját gyerekem ezek miatt az aberrált sz@rf@szú buzák miatt akkor mit csináljak?!


Na ezért ne vonuljanak fel. B@sszák egymást halálra otthon ahogy jólesik, nem érdekel. De NE vonuljon fel a főutcán. Én se a Hősök tere közepén hozom össze az asszonnyal a gyereket.

2011. márc. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Vannak olyan helyzetek, amelyekben észérvekkel már semmire nem megy az ember és csak az erőszak a megfelelő eszköz a vita lezárásához.

Még tiszta fejjel átgondolva is.

A tehetetlenségnél nem fáj jobban semmi, nincs is olyan köztünk, aki ilyenkor ne ütni készülne, ugye?

Na aki kimegy ezek ellen tüntetni (akiknek tudtára hozták, hogy nem kellene provokálni a többséget), az megtesz annyit saját magáért, hogy nem a gép előtt kell őrjöngenie és másokon (családtag, környezet) levezetni a feszültséget.

Tehát oda sújt le, hova köll!

2011. márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
49%

"Aztán mikor tizenévesen EMOs kis buzeráns lesz a saját gyerekem ezek miatt az aberrált sz@rf@szú buzák miatt akkor mit csináljak?!"


Semmit. Ha állítólag nincs bajod a melegekkel amíg otthon csinálják akk miért is olyan nagy baj ha a fiad meleg lesz?

2011. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
19%

Azért mert hülyeség.

Miért nincs pl hetero felvonulás? mer az is hülyeség lenne.

Az embernek a saját MAGÁNügye hogy a puncit vagy a pélót szereti, és más nem kíváncsi rá. Viszont ha valaki rámakarja tukmálni, hogy ő imádja ha seggberakják azért az már engem is megsért vele. engem nem érdekelnek a melegek el is ítélem őket tehát nem vagyok kíváncsi rájuk, mint ahogy még rajtam kívül sok normális gondolkodó ember drága kis hazánkban. Márpedig ha a többséget zavarja, hogy provokatív módon arra büszkék ami egyébként a természet megcsúfolása, akkor tényleg nincs helye sehol a felvonulásoknak.

ez pont ugyanolyan mintha lenne pesten egy Neonáci felvonulás vélhetően akkor is sokan felhördülnének...

2011. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

két dolgot szerintem érdemes különválasztani.


1. homoszexualitás elfogadása

nem azt kell elfogadni, hogy a mások otthon mit csinálnak, hanem azt, hogy ezért nem érheti őket semmi hátrány.


2. gyülekezés és szólás szabadsága

mindenkit megillet. a homoszexualitás nem attól alakul ki, hogy azt látják-e avagy sem.

2011. márc. 3. 15:33
 18/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, feleslegesen érvelsz. Réges-régen köztudott, hogy a melegség nem később alakul ki, hanem veleszületett tulajdonság. A kisfiúnak és kislánynak, akiknek nincsenek ilyen hajlamaik, egy értelmes szülő elmagyarázza, hogy mi az a meleg, a gyerek nyelvén. A homofób szülő ilyenkor megijeszt, tilt, agresszív. Ha később előtörnek a gyerekből az esetleges homoerotikus jellegek, akkor retteg, szégyelli, korcsnak tekinti magát, mert a saját homofób szülei ezt sulykolták belé. Heteroszexualitást kényszerít magára, és egy boldogtalan, keserű, rossz kapcsolatban élő ember lesz belőle. Sosem találja meg magát, mert azt hiszi, hogy gyűlölnie kell saját magát, az érzéseit. Szerintem egy szülő kevésbé okozhatna nagyobb lelki sérülést egy gyereknek. Ha nem lesz homoszexuális(elenyészően kevesen lesznek azok), akkor gyűlöletben fog nevelkedni, intoleráns lesz, és a gyűlölet boldogtalansághoz, negatív gondolatokhoz vezet.

Mindig lesznek homofóbok, de az az ő bajuk. A melegek a felvonulással fricskát adnak nekik, hogy csak azért is jól szórakoznak, és megmutatják, hogy melegek. Ilyenkor a homofóbok majd' megpukkadnak, és pont azzal érik el saját vereségüket, hogy így reagálják le a provokációt. Amikor az okt. 23-i tüntetésekre a kormány rendőri erőszakkal válaszolt, rögtön tudni lehetett, hogy hibáztak, és veszítettek. Itt ugyanez van. Kiszámítható a homofóbok reakciója, és ezzel csak azok utálatát nyerik el, akik egyébként semlegesek a témában, és így inkább a melegek mellé állnak. Én is: mert ha választani kell a félmeztelenül vonagló meleg pár, vagy a csuklyás, bakancsos idióta közül, akkor gondolkodás nélkül az előbbit választom.

2011. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
37%

"Semmit. Ha állítólag nincs bajod a melegekkel amíg otthon csinálják akk miért is olyan nagy baj ha a fiad meleg lesz?"


Azt is leszarom aki hülye és otthon vagdossa az ereit, azt is akik egymás szájába pisálnak és élvezik. Addig amíg nekem nem kell ezt látnom, felőlem fel is köthetik magukat.


DE EZ ATTÓL MÉG ABBERÁCIÓ. Ahogy az egész homosexualitás is. Szerintem teljesen természetes, ha az ember a saját gyerekét NORMÁLISNAK akarja nevelni, nem egy aberrált köcsögnek....

2011. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Tyler913 ***** válasza:
0%

Kedves Kerdezo!


Igen,szolasszabadsag van,csak a forma nem mindegy.Ha az egesz csak egy tisztesseges gyulekezes lenne,akkor nem lenne baj.De amikor barbie-babakbol font tangaban,papnak oltozve (!),rozsaszin Bibliaval,leolajozva,stb. szo szerint az emberek arcaba toljak a massagukat,azt nem azert teszik,hogy elfogadjak oket.Ezt az illetok azert teszik,hogy provokaljanak,hogy felhajtas legyen,hogy balhe legyen.Es ez az,ami nem franko.

2011. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!