Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz azokról az emberekről akik megtámadták a melegfelvonulást?

Figyelt kérdés

(egy heteroszexuális férfi miért foglalkozik a melegekkel?

mi a baj a felvonulással?

miért mondják azt, hogy a melegek maguk keresték a bajt - minek vonulnak fel?)


2011. márc. 3. 05:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
41%

"Réges-régen köztudott, hogy a melegség nem később alakul ki, hanem veleszületett tulajdonság."


Igen, ezzel "védekeznek". Nyilván részben igaz, hogy van aki bármilyen nevelés vagy szocializáció ellenére meleg lesz. Ők általában normálisan is viselkednek.


De társadalmi nyomásra nagyon is sok "divatbuzł" alakul ki... Nézz csak szét a mostani tizenévesek között... Ők igazából nem melegek, csak divat mostanság, hogy a fiúk nyalják falják egymást, a lányok dettó. Ez nem vele született, pláne, hogy idővel kinövik.

2011. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

15:54


Nincs baj ezzel, csak ne mondd azt, hogy semmi bajod nincs a melegekkel, ha szerinted ez egy aberráció. Az aberrációval az embereknek baja van.


Ha tényleg semmi bajod nem lenne a melegekkel, nem érdekelne, hogy ha esetlen a fiad is az lenne. És aberrációnak sem tartanád.


De mivel te aberrációnak tartod, úgy is bajod van velük, ha a négy fal között csinálják a dolgot...

2011. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"De társadalmi nyomásra nagyon is sok "divatbuzł" alakul ki... Nézz csak szét a mostani tizenévesek között... Ők igazából nem melegek, csak divat mostanság, hogy a fiúk nyalják falják egymást, a lányok dettó."


És? Hadd nyalják egymást, ha nekik úgy jó! Nem bántanak vele senkit...

2011. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ha valaki divatból meleg, az nem a valódi melegek miatt van, hanem a popénekesek miatt, akik azt az imázst veszik fel, hogy több lemezük fogyjon(pl az orosz énekesnők). A ténylegesen meleg párokról ugyanúgy nem lehet azt megállapítani, mint a vallást. Ha pedig valaki így viselkedik, és ezt tartja a normának, akkor az azért van, mert a szülő kevesebb időt tölt vele, mint a már elkallódott(de nem meleg!) barátai. Egy szülő akkor is szereti a gyerekét, ha bevallja, hogy meleg. Aki már előre aberráltnak nevezi, annak a gyermeke tényleg azzá is válik. Az intoleranciában felnevelt emberek mind sérülnek, hiszen negatív környezetben nőnek fel, és ezt a negatív érzést átadják a gyerekeiknek is.
2011. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

15:59

Oké, akkor pontosítok:


Semmi bajom velük AMÍG engem teljes mértékben kihagynak a dolgaikból.

2011. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Én egyáltalán nem gondolom, hogy valaki akiben nincsen hajlam a melegségre az melegként viselkedne azért mert ezt látja a tv-ben.


Esetlegesen csak abban segíthet, hogy felismeri magában.


De aki heteroszexuális annak aztán tök mindegy ha minden nap felvonulnának a melegek otthon szeretné a barátnőjét, de most nem?

2011. márc. 3. 17:11
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bármilyen felvonulással befolyásolni lehet a gyerekek fejlődését. A tévében is naponta több tucat embert ölnek meg a gyerek szeme láttára, mégsem lesz felnőttként sorozatgyilkos, csak az a néhány, akinek amúgy is baj van a fejében.

Szóval szerintem hadd vonuljanak, engem nem zavarnak, legfeljebb nem nézek oda, amikor smárolnak a fiúk.

A gyerekemnek meg elmondanám, hogy igen, kicsim, azok a bácsik egymással csókolóznak, ők így szeretik. Jobb, ha velem beszél az ilyenekről, mintha a gyakorikerdesek-re írja fel 16 évesen, hogy ő akkor most meleg-e :)


Amúgy meg igen, lehetne hetero felvonulást tartani. Miért nem szervez valaki? Nincs akkora összefogás a hetero közösségben, mint a homoszexuálisok között? :D


23F (hetero)

2011. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ja csak amikor pont a hülye b_zik miatt késtem le egy vonatomat mert nem kicsit kellett kerülnöm azért az cinkes volt. fogalmam nem volt róla hogy felvonoulnak, és elindultam a blaháról a nyugatiba, az oktogonnál meg megszívtam és fordulhattam vissza. az utána lévő vonatra meg várhattam 2 órát...

ennyit a k_csögökről

2011. márc. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!