Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az a srác aki segít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az a srác aki segít egy lánynak?

Figyelt kérdés

van pár dolog amit nem tudok/nem értek, segítsetek nekem :)

1)igaz, hogy a fiúknak feláll reggel? ha igen miért? mitől?

2)ti mit éreztetek az első közösülésnél?

3)meddig tartott az első közösülés?

4)van esetleg vmi jó, vagy rossz élményetek róla? :)


2011. márc. 3. 06:31
 1/7 anonim ***** válasza:

1. igaz. csak. vér.

2. még semmit

3. semeddig

4. még semmi


De magát az érzést nem lehet szavakkal kifejezni. Senki nem fogja tudni, megmondani a helyes valaszt a 2. kérdésedre.

2011. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Nem minden reggel, de előfordul. A pontos okát szerintem senki nem tudja, talán azért, mert éjjel kipihenjük magunkat és a szívünknek kedves lányról álmodunk :)

2. Mennyei örömöt, boldogságot, szeretetet és élvezetet. Na meg persze azt, hogy a farkam egy istenien szűk, nedves punciban csúszkál :)

3. Nem mértem stopperrel, valószínűleg 5-10 perc körül lehetett a behatolástól az ejakulációig.

4. Jó élmény, hogy megvolt, mert már nagyon régóta vágytam rá, meg mert szerettem is a barátnőmet. Rossz esetleg azért lehetett, mert fájt neki, és nem tudtunk tenni semmit ellene, pedig volt bőséges előjáték és mindketten akartuk is. Nagyon rossz érzés fájdalmat okozni annak, akit szeret az ember fia, miközben ráadásul ő maga földöntúli örömöket él át.


23F

2011. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kérdezhetek tőled valamit kérdező? miért keltél ma ilyen korán?
2011. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2. válaszolo az első kérdésre aranyosan fejezted ki magad :)

3.válaszoló hát én minden nap 5kor kelek....a suli miatt


köszönöm a válaszokat :)

2011. márc. 3. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
05:00-kor biztos messze van a sulid.Nagyon szorgalmas lehetsz.:)
2011. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát ami azt illeti...15p és ott vok gyalog...:D

most vagyok 8.os és a suli, ahova megyek ott 7órakor kezdődik a tanítás, és jobb ha így megszokom a koránkelést...:)

2011. márc. 4. 06:10
 7/7 anonim ***** válasza:

1. igaz, elég zavaró sokszor nekem :D

2. még nem volt :\

3. egyel feljebb a válasz

4. remélem lesz valami jó... :D

16/F

2011. márc. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!