Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevállalható így egy kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalható így egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Eddig olyan pasik voltak az életemben, akik nekem is úgymond az "eseteim" voltak, ugyanakkor nem igazán becsültek meg, nem kaptam meg tőlük többnyire mindazt, ami egy párkapcsolathoz tartozik. Sokan azt tanácsolják, "vegyem észre" az olyan pasikat inkább, akik szerényebbek, kedvesek, vonzódnak hozzám és szeretnek. De mi van, ha viszont külsőre az ilyen pasi nem az esetem? Tudom, a lelki nyugalom nagyon fontos (saját káromon okulva), de a testi kapcsolat hogy lehet olyan pasival, aki külsőre nem az esetem? Szerelem nélkül érdemes bevállalni kapcsolatot, csak mert nem aláz meg a pasi, tisztel és tényleg szeret?
2011. márc. 3. 11:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, "aart"-nak is! Teljesen igazad van :-)
2011. márc. 4. 09:52
 12/12 A kérdező kommentje:

Most már vonzódom hozzá :-), mert nagyon figyelmes, jó vele a csók, a simogatás :-) Egyik exem sem csókolt meg jóformán, szinte semmilyen kedveskedés, de a szóban forgó férfi, hát ő aztán megadja a módját :-))) Lefeküdni nem feküdtem még le vele, de a sok simogatástól, csókoktól hát már "beindultam".... Ilyen még nem igazán fordult elő velem, pedig már a 30-as éveim végén járó nő vagyok.... (más kérdés, hogy 25 évnél nem tartanak idősebbnek)....

A pasik jórésze miért nem fordít kellő figyelmet a csókra és ölelésekre? Ennél jobb nem sok van az életben....

2011. márc. 22. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!