Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el nyomozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el nyomozni?

Figyelt kérdés

Ahogy jöttem haza kiszemelt magának 1 csaj engem a buszon, én nem vettem komolynak a dolgot mert úgyvagyok vele leszáll és sose látom többet.

Nemvárt módon úgy fordult a dolog, hogy ahol én szálltam Ő is ott szállt le az anyukájával és mint kiderült abba a panelba jöttek ahova én lakom.

Kérdezősködjek ismerősöktől hátha ismerik?

Esetleg egyéb ötleteitek vannak?

18/F


2011. márc. 3. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Tetszik?

Ha nem akkor miért nyomoznál utánna?

2011. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Facebook,iwiw ? Lakhely, tippelt kor szerint szűkítsd le amennyire lehet. Aztán ha mákod van már nem lesz olyan sok találat. Arcára meg már csak emlékszel :)
2011. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha egy panelba laksz vele már igazán megnézhetted volna hanyadikra megy :D
2011. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát :D előre siettem és a lépcsőn figyeltem hátha jönnek felfelé gyalog de lifttel mentek :/
2011. márc. 3. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt elszurtad. Ha lépcsönrohanás helyett feltünöen nyitogattad volna a levélszekrényedet, vagy megkérdezted volna tölük, hogy kit keresnek, mert még nem láttad itt öket, talán tudsz segiteni, akkor elösegitetted volna az ismerkedést. Mostmár marad az, hogy leülsz a küszöbre és várod, hogy ujra eljöjjön. ( Ismersz mindenkit abban a panelban? Lehet, hogy ö is ott lakik, csak eddig nem vetted észre?)
2011. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát rajtam kívül 1 korombeli lány lakik itt. Viszont ő tuti nem ismeri mert nem láttam korábban ezt az új lányt.
2011. márc. 3. 16:54
 7/7 anonim ***** válasza:
16:12 EPIC FAIL :D
2011. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!