Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Természetes" ez a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Természetes" ez a dolog?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, zen az oldalon gyakran nézem a szexel kapcsolatos kérdéseket stb.(nem azért mert már szexelni akarok) mert érdekel már.Csak hogy nem gáz-e meg nem taknyos dolog-e már mert olvasok olyanokat hogy milyen probléma h már kis 12-13 éves taknyosok néznek szexxel kapcsolatos témákat.
2011. márc. 3. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, persze nem árt ha szakkönyvekből is ellenőrzöd a dolgokat mert sok "hozzáértő" van itt, akik csak szeretnek írogatni.
2011. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt már tapasztaltam, de mindig kapok normális válaszokat mint pl. a tied
2011. márc. 3. 21:13
 3/6 anonim válasza:
nem probléma, teljesen normális, hogy beindultak a hormonjaid és érdekel a dolog. az lenne a nem természetes, ha undorodnál tőle.
2011. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb, ha próbálsz előtte tájékozódni, mint ha csak ösztönlényként megdugnád az első utadba kerülő lányt.


Ha előtte kiműveled magad azzal, hogy megismered mások véleményét és az értelmeseket meg is fogadod, akkor sokkal nagyobb az esélye, hogy nem fogsz elkövetni semmilyen végzetes hibát, amikor tényleg sor kerül a szexre.


Végzetes hiba alatt azt értem, hogy pl nem csinálsz gyereket szerencsétlen lánynak, nem szedsz össze semmilyen nemi betegséget, nem üldözöd el magadtól a lányt azzal, hogy önző bunkóként viselkedsz, stb.


Szóval járj nyitott szemmel, legyél kíváncsi, tanulj sokat, aztán ha a gyakorlathoz jutsz, emlékezz arra, amit tanultál :)


23F

2011. márc. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is pont ugyan így vagyok csak lányban :) 15
2011. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

23:49

Igen ezzel tisztába vagyok, és bár még nem élek nemi életet egy pár évig nem is akarok de ezek a dolgok már a fejembe vannak mindig.És olvasok kérdéseket és az értellmes válaszokat.Itthon is van felvilágosító füzeteb és azt álltalába 1 hónapban min 1x elolvasom, hogy a fejembe legyenek frissne a dolgok a betegségekkel szexel stb. Az a füzet még segítséget is ad mert elég barátiasan írja le a szerkesztő a dolgokat.Így jobban is megfogja a fejem.Ha érted mrie értem :) Könyeben meggyegyzem és mindig frisek maradnak.Bár sokmindent nem ír le ezért nézek utána a dolgoknak ezen az oldalon is.

2011. márc. 4. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!