Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem a mellemet, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a mellemet, és ezért nincs is önbizalmam, és nem merek ismerkedni. Mennyire zavarja a fiúkat ez? LENT.

Figyelt kérdés

15 vagyok, és elégedetlen vagyok a mellemmel. Ilyen 'felálló' és egyáltalán nem tartom szépnek. Mindenhonnan azt lehet csak hallani hogy nagynagynagy mell, és tökéletes, meg minden. Nekem meg nem az, és ezért félek ismerkedni.

Nincs emiatt önbizalmam. Amikor visszautasítottam a szexet volt barátommal, csak ezért volt...

Van rá esély, hogy még fogok fejlődni? És ez valahogyan megoldódik? Tudom, hogy ez egy ilyen serdülőkori dolog, de nagyon zavaró...


2011. márc. 4. 20:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

eloszoris csunya no nincs :))

masodszor vannak akiknek a kissebb mell is jol all

egyepkent sem kell szegyentkezni amiatt amit nem tudsz kedved szerint formalni

foleg ha jol is all:)


es fo az optimizmus:):):):)

2011. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
15 évesen egyáltalán nem vészes, később sem. Sok fiú még így is zavarba jönne ha beszélgetnél velük (:
2011. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, nagyon megnyugtatók. :))
2011. ápr. 4. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!