Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Holnapután találkozom egy fiúval. Több mint egy éve szakított a barátnőjével,most úgy tudom egyedül van.

Rég nem láttam,csak gépen tartottuk a kapcsolatot.

Úgy tűnt a beszélgetésekből,hogy ez nem csak barátkozás.

Örültem nagyon hogy tudunk találkozni, úgy tűnt ő is.

Azonban ma észrevettem,hogy a volt barátnőjével,közös kép van kirakva..nem smacizós,csak akkor is. Kicsit mellbe vágott,ez most micsoda,eddig egy szem nem volt kinn. Nem tudom eldönteni,most csak tényleg ennyire jóba maradtak,

vagy..most megint? Mert akkor nekem így semmi kedvem találkozni,akkorát csalódnék,ha így lenne mint egy ház,és elszomorít.Pedig már iszonyatosan vártam. Rákérdezni nem merek.

Szívem szerint pedig elmennék,már csak kíváncsiságból.


2011. márc. 5. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de azért egy beszélgetés közepén elejthetnéd, hogy "Láttam FB/iwiwen/rajvipen, hogy újra összemelegedtél az exeddel".

Innentől pedig vagy azt mondja, hogy


1. "Igen, újra együtt vagyunk, megbocsátottam neki, dúl a love bla-bla"


2. "Jaj, azt csak azért tettem fel, mert nem volt egy normális kép fenn rólam, és ő csak mellékesen került a képre, de nincs köztünk semmi, max. barátság"

2011. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem nála van fenn,csak a lánynál.

Azért nem értem,mert még említette is pár hete,itt meg itt voltam,nevet nem is mondott kikkel,azt nem tudtam hogy vele...

Ha vele jár,velem mért akar találkozni?

Ennyire jól nem lehet hazudni,hogy csak hülyít.

2011. márc. 5. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha találkozol vele attól, nem dől össze a világ, akkor sem, ha foglalt. De hidd el, hogy jó eséllyel szabad, mert ki találkozgatna egy lánnyal, ha már van barátnője? Akkor vele lenne és vele foglalkozna, nem veled.


És az, hogy milyen képeket tesz fel az exe ne érdekeljen, mert nem az exével fogsz találkozni. Amúgy jó eséllyel összefuthattak valahol, mert általában az embernek vannak közös barátai az exével, még akkor is, ha szakítottak, így elkerülhetetlen, hogy néhány összejövetelen lássák egymást. De ez nem jelenti azt, hogy újra össze is fognak jönni...

2011. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szallagavatós pózolós kép..nem tudom minek számít..

de köszönöm a biztatást,azt hiszem abban tényleg van valami,hogy akkor nem foglalkozna velem..

egy találkozástól tényleg nem dől össze a világ,jobb ha nem kombinálok előre,és csak jól érzem magam.

2011. márc. 5. 15:38
 5/5 A kérdező kommentje:
azért még jöhetnek válaszok
2011. márc. 5. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!