Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy nagy lábhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy nagy lábhoz nagy férfiasság tartozik?

Figyelt kérdés
Pl mit mondanátok 45-ös lábra? Vagy az igazabb, hogy nagy orr azt jelenti? És az tényleg igaz, hogy normál állapotból nem lehet a merev hosszat megítélni? Mégis mennyit nőhet/vastagodhat?
2011. márc. 8. 01:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
elég nagy hülyeség meg babona. Semminek semmi köze hozzá. Vagy esetleg tudsz valami összefüggést a DNS-ben?
2011. márc. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem tartom elképzelhetetlennek az összefüggést... ha például a gének, amik két dolgot kódolnak nagyon közel vannak egymáshoz, akkor nagy valószínűséggel együtt öröklődnek és van összefüggés a két tulajdonság öröklődése között, még ha maga a kettő közt nincs is.

Ezért érdekelne, hogy mi a tapasztalat. Mert egyfelől sokan mondják h*lye babona csak, mások szerint meg van valami alapja, csak nem mindig igaz.

2011. márc. 8. 01:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Hülyeség, nincs összefüggés, különálló dolog a péniszméret meg a többi testrész mérete, semmi mással nincs összefüggésben.
2011. márc. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nah és a normál állapotú méret és a merev közti összefüggés? Mégis mennyit nő/vastagszik? 10ből 15 centi, ilyesmi? Vagy teljesen más arányok?
2011. márc. 8. 02:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Határozottan megcáfolom ezt az összefüggést! Semmi köze nincs hozzá!
2011. márc. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az is hülyeség, mindenkinél máshogy van, nekem pl. lógva 11cm, ez elég nagy ahhoz képest, hogy lógva, mereven pedig 17, és vastagabb lesz, ez az enyém, de van akinek pl 5 centi lógva és nagyobb mereven, sok féle van, emberenként változik, mondom hogy semmi összefüggés nincs semmivel.
2011. márc. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Pinocchio ***** válasza:
100%
Továbbá függ még a globális felmelegedéstől és az 51es körzet ufóinak a fogmosási szokásaitól.
2011. márc. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ennek egy része nem igaz.

Eleinte még én is figyeltem erre, azután elfelejtettem a dolgot, mert nem találtam összefüggést.

Később a sógornőm mondta, hogy figyeljem a pasik ujját.

Nem figyeltem, csak amikor a mostani párommal megismerkedtem. Na, az övét megnéztem. Kicsike ujjai vannak, eszembe jutott a sógornőm, és gondoltam, egy próbát megér. Már 9 éve tart. A próba után mondtam a sógornőmnek, hogy felejtse el a sok marhaságot az ujjakkal, a lábakkal, meg az orrokkal.

2011. márc. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

05:01

Nem teljesen értem... Arra célzol, hogy kicsi ujjai, de nagy szerszáma van? Mert személy szerint én nem látom az összefüggést a tartós kapcsolat és a férfiasság mérete között, ha ezt akartad.

Jó most ez nagyon hülyén jön ki a kérdésem mellett, de azt hiszem, hogy csak be lettem paráztatva, mivel a barátomnak nagyon nagy lába, orra meg keze van, nah meg magas és izmos is, és aggódok, hogy akkor milyen mérete lesz lent... Tudom, hogy nem kéne, mert úgy jó ahogy van, de nem segít, amikor a barátnők sorba felhozzák ezeket a cuccokat...

2011. márc. 8. 05:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem igaz.A férjemnek nagy orra,és nagy lába van.Ha a pénisze is ilyen nagy lenne,nem lenne a férjem.
2011. márc. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!