Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy nagy lábhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy nagy lábhoz nagy férfiasság tartozik?

Figyelt kérdés
Pl mit mondanátok 45-ös lábra? Vagy az igazabb, hogy nagy orr azt jelenti? És az tényleg igaz, hogy normál állapotból nem lehet a merev hosszat megítélni? Mégis mennyit nőhet/vastagodhat?
2011. márc. 8. 01:17
1 2
 11/15 anonim válasza:
És orvos látott már?
2011. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Miért is?
2011. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

05:01 vagyok.

Igen, arra.

Meg arra, hogy ez mind hülyeség, meg babona, és nem ezek alapján kell pasit választani.

Én csak azért írtam, mert nekem is a sógornőm mondta, de én soha nem figyeltem ilyeneket. Egyszer néztem meg, a mostani páromnál (kis ujjak és a méret), és nem volt igaz.

Egyébként soha nem a méretre hajtottam, nekem a belső értékek többet számítottak.

2011. márc. 10. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Basszus, van még olyan nő, aki nem a pénztárcára hajt? Na ez függ össze a lábmérettel a legjobban. Akinek nagy a lába, vastag a pénztárcája. :))))
2011. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Van összefüggés...


A kéz küzépsőujja és kisujja közti eltérés nagyságának,

köze van a férfiasság méretéhez.

2014. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!