Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne sírjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne sírjam el magam azon, hogy 17 évesen nem volt még senkim?

Figyelt kérdés
Eleve érzékeny vagyok. És ilyen miatt sírni hülyeség, de utálom magam és az, hogy még nem volt barátom azért van, mert nem érdemlem meg. De rohadt szarul tud esni mikor rokonok meg ismerősök kérdezgetik, hogy na és a fiúk??? Lassan már ott elbőgőm magam. :S
2011. márc. 14. 14:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom csak tanácsolni, hogy tarts ki! Tudom, milyen rossz érzés és milyen idegesítő. De a méreteid alapján ezek szerint nincs gond -akkor szerinted mi az oka annak, hogy még nem volt? Rossz a környezet? Udvarlód se volt még? Ha jól értem, elégedett vagy a külsőddel. Lehet, hogy csak egy kicsit nyitottabbnak kellene lenned. Például én ismerek egy nagyon szép lányt, akinek küldözgettem a jeleket. Ő mindig kedves volt, de az a baj, hogy nem reagált rájuk igazán, csak barátilag. Nem akarok túlságosan rányomulni, mert attól hülyének érzem magam, és úgy érzem, elégé az értésemre adtam, hogy mi a szándékom, ő viszont túl passzív, ő maga sosem lép, max annyit, hogy ha direkt "mellőzöm", akkor látom, hogy néha lopva felém néz. Mintha várna tőlem valamit, de aztán mégse.

Ezt csak azért mesélem el, mert ha esetleg olyan vagy, hogy valaki bejön, akkor nyugodtan jelezd egy kicsit neki, mert sok fiú (én legalábbis) nem fog következetesen egy olyan lánynak udvarolni, akitől semmi visszajelzést nem kap. Az is elég, ha csak rámosolyogsz néha.

2011. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

17F:

De a fellógatás előtt azért ugye meglátogatsz egy luxusprostit?:D

2011. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%

"Azt mondják jól nézek ki, azt mégis itt tartok. "


Csak azért mondják mert ne akarnak megbántani.

2011. márc. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Gyere, sírj a vállamon!... :$
2011. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Ne légy szánalmas. A legtöbb korod belinek akinek van pasija ink csak azért, mert az a menő. Ha nincs hát nics éld az életed alakítsd ki a személyiséged, hogy ne kelljen sok selejt pasin keresztül menned ahhoz h megtaláld a kis/nagy Ő-t...
2011. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
F17 vagyok prostira gondoltam persze:D de am még van rengeteg időm, csak ha mondjuk lesznek gyerekeim mondjam nekik hogy: apád egy lúzer volt első bnője anyád volt !28! évesen... Elég bénán hangzik nem?:D
2011. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Feküdj le velem.

19/F

2011. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
VAZZZEEEE hugi ugyanez van velem is csak én fiú vok dejó tudni hogy többen is vunk ilyen problémával.:):D
2011. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

"Azt mondják jól nézek ki, azt mégis itt tartok. "


Csak azért mondják mert ne akarnak megbántani.


És ezt miből gondolod? Láttál már képen? Úgy tudom utálni az ilyen válaszokat...-.-"


Egyébként gondolom az a gond, hogy eléggé csendes típus vagyok. :S

2011. márc. 14. 19:04
 20/30 anonim ***** válasza:

jah egyébként aki félénkebb mint az átlag, vagy elég csúnya (vagy isten ments mind2) annak az esélyei minimálisak, ez a tapasztalatom a környezetemből

--egyébként én nem vok vmi csendes, se csúnya csak kicsit eltérőbb mint az átlag--:P


a depis F17 :D

2011. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!