Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne sírjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne sírjam el magam azon, hogy 17 évesen nem volt még senkim?

Figyelt kérdés
Eleve érzékeny vagyok. És ilyen miatt sírni hülyeség, de utálom magam és az, hogy még nem volt barátom azért van, mert nem érdemlem meg. De rohadt szarul tud esni mikor rokonok meg ismerősök kérdezgetik, hogy na és a fiúk??? Lassan már ott elbőgőm magam. :S
2011. márc. 14. 14:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Menj el bulizni, majd lesz ;)
2011. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Néha szoktam bulizni, de ott sok normálissal nem lehet ismerkedni.
2011. márc. 14. 21:32
 23/30 anonim ***** válasza:

Egyébként ha gondolod, küldd el a képed privátban (ha akarod, az arcodat nem kell, bár anélkül nehéz véleményt kialakítani) és így ismeretlenül megmondom, hogy mit gondolok.

Persze csak ha szükséged van objektív véleményre:D

2011. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Küldhetek képet, csak írd le, hogy melyik megyébe laksz. :D Ugyanis nem szeretnék vmelyik ismerősömmel itt összetalálkozni. x) Múltkor felismertem egyik ismerősöm aki képet rakott ki magáról... :D
2011. márc. 14. 21:50
 25/30 anonim ***** válasza:
akkor nekem is jöhet, hajdú-biharban lakok gyakorikerdesek011@citromail.hu
2011. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Hát nem fogok küldeni mindenkinek képet, talán csak az elsőnek. :D Majd ő elmondja a véleményét. x)
2011. márc. 14. 22:00
 27/30 anonim ***** válasza:

김용임-ě„í™ę90

OFF: boccs lehet hogy hülyeséget írok ha akarod elolvasod ha nem akkor nem >-< :)


nem szabad elkeseredni(elöbb írtam pár szót)Velem ugyan ez van csak én fiú vok visszahúzódó félénk vok buliba eddig a 18 évem alatt 2* voltam.Kijártam a sulit azóta itthon fekszem és COD.ozom.Aztán anyum megelégelte hogy eltart engem már durván 1 éve és elzavart 1 felnőtt képzőbe.(bolti eladó és boltvezetőire)ha van hely ahol egy 18 éves fiú nem tud érvényesülni lányok terén az 2 hely a világon a nyugdíjas otthon és a fent említett felnőtt képzés mind a (2helyen 50 és a halál közt élő idős emberek vannak) .Van ott 1 öregember olyan 60-65 körüli lehet és elkezdtünk beszélgetni az élet nagy bajairól.Azt mondta hogy ha valamennyire is megfogadom a tanácsát akkor nem sietek el semmit.Mivel az élet egy körforgás vagy elkezdődik és vége megszűnünk létezni ezért nem szabad semmit sem ELHAMARKODNI bőven ráér az ember 20-30 éves koráig csajozni ,bulizni,szívni meg minden olyan dolgot csinálni ami a gyerekvállalás hatóterén kívül esik.Mert idősebb korára kihúnyik az emberből az úgynevezett életkedv. Vannak olyan gyerekek akik 13-15 éves korukban már az 50. fiún vannak túl és jön az a érzés hogy jó lenne valaki akit magamhoz ölelhetnék és érezni a teste melegét meg maga a barát vagy barátnő jelenléte hogy van miért reggel felkelni nem pedig az unalmas és monoton hétköznapok hétvégék végeláthatatlan hálójában elveszni mint 1 élőhalott és várod az estét hogy jöjjön már a holnap mert annyira nyomorultúl érzed magad hogy szinte minden csitri feltud szedni magának 1 fa**it csak pont te nem.Nyugi ettől sokkal értékesebb leszel mint azok a veled 1korú lányok akiknek már van fiúja de az élet mindig azokhoz kegyes akiknek nehezen jön össze bármi.Nem szabad szomorkodni.Az öreg is mondta nekem hogy 30 éves korodig bőven ráérsz csajozni + persze a másik nem oldaláról is igaz ez.Tudod 50-50 % hogy holnap lessz-e 1 barátod vagy sem.A rokonokat + szard le engem is 1 idő után már bu*inak néznek de neked még közel sincs ilyen gondod.18f de roadt hoszú lett ezt tényleg én írtam?? LoL

2011. márc. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szia, az vagyok, aki mondta, hogy küldj képet. Budapesten lakom.
2011. márc. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nyugi, 18 múltam, semmi testi hibám nincs, okos vagyok :) mégse volt még senkim. :( De azért ne kösd fel magad...
2011. márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
ez amugy hülyeség h buliba nincsenek értelmes srácok. persze nem ezekre a falusi diszkokra kell gondolni meg persze pesten is sok a pocs a bulikban de azért normálisok is vannak ám.ne abbol inulj ki szerintem h szar lessz hanem h lehet belőle valami aztán ha nem akkor mit vesztettél?2 hetet mire kiderült?azért abba nem halsz bele viszont majd elkezded felismerni h milyen tipus is ami tetszik és egyre finomithatod a képét.
2011. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!