Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mi a véleményetek az ilyesmi alakról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

Ez már kövérnek számít,vagy még pont jó??


2011. márc. 14. 16:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez igy dögös. Hidd el senki nem nézi azt a pár centit pasik közül :)
2011. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát ha így nézel ki, akkor rettentő dagadt vagy, ha leülsz gondolom fodrozódik a hájad, iszonyat undorító. Sürgősen fogyj legalább 15 kilót.
2011. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nem kövér, nem még pont jó, hanem ez pont jó! szerintem nagyon jól néz ki az ilyen alkat.
2011. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hasonló alkat vagyok én is. A fenekem meg a combom vastagabb, hiába a napi 1 óra kocogás, plusz a heti rendszerességű tánc és akrobatika edzés. Én is utálom, de eddig senki sem kövérezett le. Szerintem sem mondható ez az alkat kövér típusnak, csak kissé aránytalannak tartom, hogy a hasam lapos, izmos, a fenekem/combom meg ehhez képest nagy. De ez van, úgyis mindig kell törekedni valamire.. =)

20/l

2011. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

hát ha ilyen alakod van ,akkor h*lye vagy ha fogyni akarsz,már bocsánat,mi férfiak nem hurkapálcikát akarunk d*gni,hányingerem van a csontos 0cici-popsi modellektől


F19

2011. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Csak gratulálni tudok -.-" Igen, nagyon rondák, ha neked is ilyen alkatod van, fogyj le de sürgősen, nagyon ronda, egyáltalán nem nőies, a pasik a fogpiszkáló, 35-40 kilós csajokat szeretik!!

Tessék, ezt akartad hallani, megkaptad.:D


Ne nyavajogj már , mint a többi csaj!! Jó alakod van, és kész, fel kell fogni.:P

2011. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az átlagosnál soványabbak.

Ha te is ilyen vagy, és ebből még fogyni akarsz, akkor gyanús, hogy anorexiás vagy, vagy közelítesz hozzá.

Menj el orvoshoz, mert ebből még súlyos gondjaid lehetnek!

2011. márc. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha anorexiás vagy akkor tényleg ronda kövér csajok ezek,de ha nem akkor ez az ideális nő alkat,legalább is szerintem.
2011. márc. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!