Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/Fiúk! Mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/Fiúk! Mennyire zavar az titeket, ha egy lányon látszik, hogy nem veti fel a pénz és nem öltözködik a legdivatosabban?

Figyelt kérdés

Persze attól még lehet csinos a lehetőségeihez képest, és van kisugárzása, de egy pasinak mennyire fontos az, hogy a barátnője a legmárkásabb ruhákat hordja, meg hasonlók?

Légyszi kort is írjatok!

Előre is köszönöm! :)


2011. márc. 14. 21:19
1 2
 11/15 anonim válasza:
Engem egyáltalán nem zavar, sőt! Van egy lány barátom, akit mostanában nagyon megutáltam mert másról sem tud beszélni csak a pénzről. Jobban szeretem a kedves, nem a divatot követő hanem az egyedi stílusú lányokat! Felőlem hordhat kínai ruhát is csak álljon jól rajta :D Úgyhogy no para 15/f
2011. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 koltt ***** válasza:
Szerintem a csaj legyen ízléses, meghát valljuk be a drága márkás cuccokat elég nehéz pótolni miután letépem róluk:D
2011. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő:


Én pl antifogyasztó vagyok, magasról szarok a divatra, olyan ruhát hordok, amiben én jól érzem magam és nem olyat, ami tetszik másoknak. Mellesleg engem sem vet fel a pénz, de nem is tartom sem az anyagi helyzetet, sem a divatosságot elsődleges szempontnak egy lány esetében, az ápoltság pedig nem pénz kérdése.


23f

2011. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ebben nagyon egyetértek Veled.
2011. márc. 17. 19:16
 15/15 anonim ***** válasza:

17:04-es vagyok ismét.


Gondolj bele: Akinek az számít, hogy mi van rajtad, az vajon komolyan érdeklődik a személyiséged iránt?


Csak meg kell találni a hozzád illő beállítottságú személyt :)

2011. márc. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!