Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem volt még senkim 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt még senkim 27 évesen, ismerőseim szerint prosthoz kéne mennem, de szerintem csak önmagam becsapása lenne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Zárkózott és visszahúzódó vagyok, nem is nézek ki jól. Mások szerint egy prosti feloldaná a gátlásaimat a nők felé, de szerintem azzal csak magamnak hazudnék hiszen tudom csak a pénz miatt hajlndó velem lenni. Már nem tudom mit csináljak, pszihológushoz meg nagyon szégyellenék elmenni.
2011. aug. 19. 17:12
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Gáz :S
2011. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:

Ebben a korban már szerintem csak segítene, még ha lenne pár nem kívánt mellékhatása. Gondold valahogy így, keresel egy tényleg szép prostit akik a lakásukban fogadnak embereket, olyat akivel beszéltél és megértő. Na már most ha jó lesz a szex akkor kicsit rájössz végre hogy miről is maradtál re. És már keresnéd ennek az örömnek az átélését, elkezdenél azzal foglalkozni hogy neked csaj kell, és nyitnál feléjük.

Persze az is lehet hogy a végén csak hozzájuk mennél elköltve az összes pénzed rájuk, de egy próbát megér.

2011. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj, várj az igazira, az az igazi :)
2011. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
Pedig pszichológussal jobban járnál. Ha már fizetni kell... inkább neki mert ő vele talán ki bogozhatod, hogy miért alacsony ennyire az önértékelésed és mik azok a lépések amivel változtatni tudnál ezen.
2011. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
jaja, ez a pszihológus jó ötlet, hátha segít :)
2011. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Képet nem mutatsz? Légyszíves... Így legalább megtudjuk mondani, hogy a külsőddel van gáz vagy sem.


19/L

2011. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki mind a kettőt, a prostit és a pszichológust is. (én is gondolkoztam azon, hogy titokban be kellene fizetni egy kb. veled egy idős hasonló cipőben járó barátomat az utóbbira.)

Sokkal gázabb hogy ezen így sose fogod magad túltenni, tönkreteszed magad, mint az, hogy voltál egyszer prostinál meg néhányszor pszihológusnál, egyébként is egyiket sem kell reklámoznod.

2011. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor már hozd össze egy csajjal, nekem volt olyan csaj ismerősöm aki srác haverját összehozta egy csajjal. A srác hasonlóan zárkózott és önbizalom hiányos volt. Kicsit fényezni kell, de fel is kell készíteni rá hogy nem könnyű eset. Ha csaj mondja egy csajnak hogy rendes srác könnyebben összejön vele.
2011. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
65%

Prosthoz max akkor menj, ha meg akarsz tanulni autót vezetni :D

Amúgy viccet félretéve, ha 27 évesen nem volt még bnőd, akkor csúnya vagy, és valszeg ezután se lesz, hacsak nem szakad rád egy halom pénz. Ha zavar, h szűz vagy, akkor menj el prostihoz, mert másképp valszeg az is maradsz.

Mielőtt azt hinnéd h gúnyolódok, én is csúnya vagyok, és én se kellek senkinek.

2011. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs hogy nem kelletek valakinek, csak max az igényeiteket kell lejjebb adni. ÉS társaságban lenni, csak úgy hip hop nem esik senki ölébe a csaj, legalább is nem a csúnya pasiknak. Fogadjátok el magatok és mutassátok meg amibe jók vagytok. Öltözzetek kicsit igényesebben, tescoból már egész jó ruhákat lehet kapni apró pénzért. Aztán egyszer csak jön valaki akinek felkeltitek a figyelmét.
2011. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!