Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy bulin megcsókoltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bulin megcsókoltam egy srácot és azóta ki vannak akadva az ismerőseim! Miért csinálják ezt? 17F

Figyelt kérdés
A történet a következő. Ismerőseimmel elmentem egy buliba, ahol sok ember smárolt sok mindenkivel, az ismerős lányok közül pedig mindenki kipróbálta egy másik lánnyal. Azzal vágtak fel hogy "mi lányok ezt megtehetjük, smárolhatunk egy másik csajjal", én meg erre mérges lettem: na nehogy már nekik szabad spontán csókolózni a saját nemükkel, nekem meg nem! Igenis én is ki akartam próbálni, meg is tettem egy meleg sráccal. Erre totál kiakadtak, hánytak, köhögtek, rosszul lettek... -_- Bezzeg amikor ők smároltak senki nem viselkedett ilyen lekezelően, amikor meg én "összedőlt a világ"... Megkaptam a "férges .uzi" jelzőt meg hasonlókat, "beteg vagyok" stb... Pedig egyszerűen csak ki akartam próbálni a dolgot. És ez lett az eredménye, tessék. :( Nem értem a reakciójukat. Az ő esetük mivel különb mint az enyém??? Akkor ennyi erővel ők meg leszbik???
2011. márc. 17. 12:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Most nem azért de én is joggal néznélek büdös b*zinak, és valóban nem egy kategória a nő-nő és férfi-férfi csók:D
2011. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mert az nem szép. Ha két nő smárol az szép, ezt most nő létemre mondom, pedig a férfiakhoz vonzódom. A nők szerepe a kapcsolatban a szépség, szexisség, a férfiaké meg az erősség, stb, ezért ha 2 pasi érzékien csókolózik az nem férfias egyszerűen. Egy 150 kgos ember is kérdezheti hogy miért nem ő van a vogue címlapján, és arra is csak az a válasz, hogy mert nem. Nem szép és kész.
2011. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Remélem végig megy a fejeden egyszer egy kamion.. Büdös bvzi.
2011. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!