Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolóztam a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztam a legjobb barátnőmmel! Leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még, és a barátnőmmel tegnap arról beszélgettünk, hogy milyen lenne csókolózni.

Még egyikőnk sem csókolózott, és hát szóba került az is hogy mi lenne ha mi kipróbálnánk ketten...

És hát csókolóztunk... És az az igazság, hogy élveztük is!!

Tegnap óta lelkiismeret furdalásom van emiatt...

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam így??:( olyan rossz érzés, és bár az az igazság hogy élveztem,de akkor is... Tudtok segíteni?:S


2011. márc. 17. 16:54
1 2 3
 21/23 mus musculus ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy szerintem sem más a lányoknál a leszbülés, mint a fiúknál. Mondjuk én eleve nem vagyok az a típus, akiről az egyik előttem szóló beszélt (nem szoktam puszizkodni az XX kromoszómájú haverjaimmal, ölelkezni is csak kb. kétévente egyszer és azt is csak egyetlen személlyel, nem megszokásból, hanem ha tényleg van rá ok).

Szóval nekem senki se próbálja bemagyarázni, hogy az efféle szexuális vonzalom nem árulkodik látens homoszexualitásról (hajlam meglétéről), mert ez egy baromság.

Kérdező; ha leszbi nem is, de hajlamos biztos vagy rá.

2011. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
81%

nincs benne semmi :D

én is megcsókoltam már az egyik legjobb bnőmet. és élveztem és azt mondta, hogy meg akarja velem ismételni. és én is :) de csak csók. semmi más. :D nem gáz ez amúgy. ilyen korban természetes, hogy kíváncsi vagy.

2013. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is csókolóztam már lánnyal. Igaz ffi vagyok.
2013. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!