Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam le őket? Szóljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le őket? Szóljak a tanárnak?

Figyelt kérdés

Elnézést, nem tudtam hova írni.

Szóval van nyolcadik osztályban egy cigány banda. Én hetedikes vagyok.

Úgy volt, hogy álltam a büfében, és a cigány csaj ott állt mögöttem, és beszólt hogy miért ilyen kicsi a mellem, neki persze megvolt 75C, én meg egyből beszóltam hogy "Tudtad hogy a mell 90% zsír?"..2 hete volt, azóta...hát hú. Kb megkeseríti az életem a bandájával. 2x le is köptek, meg hozzám dobnak dolgokat, még az osztálytársaim nagymenői közt is mindenki fél tőlük. Szóljak a tanárnak? Vagy akkor spitzli leszek? Vagy várjam ki a júniust? Nem unják meg, áhh=/ Köszönöm a tanácsot


2011. márc. 17. 21:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

ne várd meg, hogy elfajuljanak a dolgok, mondd el a tanárnak akiben bízol, és azt is mondd el, hogy félsz tőlük, és tényleg, hogy ne tálalja, hogy te mondtad el

engem annak idején kirabolt 1 ilyen banda az iskolában, egy az egyben leszakították a láncot a nyakamból, egyenesen a rendőrségig mentünk, s utána az iskolába. Mind a 4et kidobták a suliból, egy ideig kísértek a szüleim, aztán eltelt 3-4 év és sorra bocsánatot kértek. Ne várd meg amíg elfajulnak a dolgok!! Valakinek mondd el, ha tanárnak nem is mered, szüleidnek mindenképp mondd el.

2011. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
vagy szólj olyannak, aki az isidbe jár és küzdősportol..:P de inkább ne 1nek :)
2011. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Na, igen az erőszak nem segít tekintettel arra, hogy cigányok megversz egyet aztán jön a család mind a 150tagja..

ráadásul a rendőrség meg javító-nevelő sem riasztja őket vissza - tudod aki nem volt börtönben az nem is férfi életfilozófiát vallják- szóljál a tanárnak ahogy már előttem is írták.

2011. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

megint a 2. vok:

velem csak annyi lett hogy háát ööö...:D

naszóval lett egy kis verekedés 3 Vs 3 xD persze nem én akartam, (nem vok vmi verekedős) szal nem mondom hogy én jártam jobban de miután jól elpüföltuk egymást... annyiban maradt a dolog... majd később eljöttem a suliból (nem e miatt) és így tényleg annyiban maradt

2011. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
szerintem nem szabad ezekkel semmit csinálni, főleg neked, mert gyengébb vagy, kár volt beszólni... az hogy rájuk sem nézel, ez a legcélravezetőbb, minél jobban visszaszólsz annál inkább okot adsz nekik, hogy miért bántsanak. a cigányok gonoszak inkább le sem írom mit tennék velük ^^
2011. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés. Velem még általános hatodikban gyűlt meg a dolgom ezzel a népséggel. 3 cigó srác (mindegyik többször bukott) nagyon rám szállt. Először tűrtem, aztán annál jobban csesztettek. Aztán elkezdtem visszaszólogatni, verekedés is volt, amiben ugyan hárman legyűrtek, de nem adtam meg magam. Aztán év végén kibuktak és megszabadultam tőlük. Azóta kettő börtönben van, a harmadik meg mindig előre köszön, szóval benőtt a feje lágya.

A Te helyzeteddel az a probléma, hogy egyrészt lány vagy, másrészt pedig az én korszakom óta túlságosan nagy arcuk lett ezeknek az emberkéknek, és ha esetleg visszaütnél, vagy keményebben reagálnál egy-egy atrocitásra, akkor mindjárt az lenne a szituáció, hogy mekkora rasszista csaj vagy, biztos náci eszmék buzognak benned, stb.

Ezért lenne jó, ha szólnál az osztályfőnöködnek (remélhetőleg jó fej), és rajta kívül szerintem beszélj még az igazgatóval is ez ügyben, hogy legyen látszata a dolognak, talán tudnak is tenni valamit, de nem biztos. Főleg a mostani helyzetben. Kicsit szedd össze a gondolataid előtte, hogy már görcsberándult gyomorral jössz reggelente suliba, mert nem tudod mi lesz, a dolog a tanulás rovására megy, stb.

A kötekedőkkel pedig viselkedj kimérten, jobb tanáccsal sajnos nem tudok szolgálni :(

De ha úgy döntesz, hogy beszélsz a tanárral, mindenképpen írd majd le, kíváncsi vagyok a fejleményekre.

2011. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Hüh. Ez durva. Nem tudom többiekkel hogy vagy osztályban, de egyrészt velük kéne lenned, együtt még is jobb mint egyedül, + szólj tanárnak lehetőleg főleg olyannak akinek van tekintélye suliban, "beszarnak" tőle.


Meg ha tudsz próbálj eltűnni a szemük elől aztán remélhetőleg enyhül a dolog. Még esetleg otthon is maradhatnál 1-2 napra. Mert szerintem most MÉG főleg keménykedésből szívatnak, aztán ha nem látnak nem érdekli őket.


Akárhogy is sok szerencsét és vigyáz magadra.

2011. márc. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg őket,ha nem hagynak békén,szólsz a gárdistáknak és abból nagy botrány lesz,ha eztán sem hagynak békén,akkor tényleg szólj nekik!Ugysem hagynak békén,mert ők igy érzik jól magukat,ha cseszegethetnek valakit,aki fél tőlük,ha nem nézel rájuk,akkor azért fognak beléd kötni,mert miaz,hogy még rájuk sem nézel?Szóval mindegy kinek,csak szólj valakinek róla,aki tesz is ellene valamit!
2011. márc. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Anno általánosban engem is baszogattak a cigányok, nem tudom mennyire szerencse, hogy engem csak lányok. Nekem folyton mondogatták, hogy legyek csak gyáva, szóljak a tanároknak, egyszer sem szóltam, rájöttek maguktól is, hogy kiszemelt vagyok, ha jól emlékszem az igazgató közölte velük, hogy ha nem állnak le, akkor kirúgják őket, attól kicsit visszafogták magukat. Most már gimnáziumban vagyok végzős, külsőre szinte teljesen megváltoztam, így már fel sem ismernek az utcán, aminek örülök.

Nálam most az a probléma, hogy a környékünkön is rengeteg cigány van, akik rendszeresen beszólogatnak, de róluk nem veszek tudomást és akkor le szoktak kopni.

Megpróbálhatod, hogy szólsz egy tanárnak, de nem biztos, hogy hatással lenne rájuk bármilyen nemű fenyegetés is, akár még a tanárnak is baja eshet, amilyen agresszívek ezek :S Ha mást nem, fontold meg, hogy iskolát váltasz, azzal sosincs késő. Már én is bánom, hogy nyolcadikban nem mentem át másik iskolába.

Amíg meg nem lesz valami fejlemény, próbálj meg tényleg kicsit eltűnni a szemük elől, ne foglalkozz velük, hátha megunják. Remélem tudtam segíteni.

18L

2011. márc. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 IQnindzsa ***** válasza:
Esetleg szólj a Kisebbségi Ombudsmannak.
2011. márc. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!