Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok mit jelent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mit jelent, ha egy pasinak azt mondjátok, hogy jobbat érdemel nálatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 11:59
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem szoktak mivel, hogy a férfiak udvarolnak ti meg nem csináltok semmit.Ti csak ültök a formás kis popsitokon mert ti megtehetitek mert nők vagytok, mindenkin átgázolhattok.
2011. márc. 18. 12:54
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd már, hogy kevésbé szarul esett volna, ha teszem fel azt mondja, hogy figyu életemben ilyen unalmas pasival nem találkoztam és annyira nem jössz be, mint az atom! Akkor meg azért lenne undorító!

Egyébként komoly férfi ezt már levágta volna. Ez annyira egyértelmű. Ezt kb. 15 évesen veszik még maximum a srácok!

2011. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
igen nekem kevésbé szarul esne, ha mondjuk azt mondja: nem tetszel és szerintem ez nem működne kettőnk között stb... sokkal értelmesebb szöveg!
2011. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Aki ilyet mond az egy idiota! 28/no.
2011. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
50%

Azt jelenti,hogy 'bocs,de szerintem te túl jó fiú vagy,nekem valaki olyan kell aki széttépi a blúzomat és rádob az asztalra'

Tapasztalatból mondom;)

19/L

2011. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Akkor meg az van, hogy csak azt akarom.Akkor ez lesz a baj, hogy nem nyomultam eléggé, még amikor a seggemet fogdosta akkor is csak 4. alkalommal kezdtem el én is fogdosni nehogy azt hidje csak azt akarom, ez lehet a baj?
2011. márc. 18. 13:31
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé kínos azt mondani, minthogy "meguntam az egészet, semmi kedvem folytatni" "beleszerettem valaki másba" stb...
2011. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
77%
Most azért szarok a nők, mert nem futnak a férfiak után? Én egy férfi után se fogok loholni. Ha kellek neki, akkor ő udvaroljon nekem. Jól néznénk ki, ha teljesen fordítva lenne minden. Mellesleg, azért mert valaki kíméletesebben akar szakítani, már egyből szemét? Ha meg kíméletlenül mondanánk meg az igazságot, akkor azért lennénk mi a rosszak. A férfiakat se kell félteni.
2011. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Én akkor mondtam ilyet, amikor tényleg nem voltam magammal megelégedve. Úgy éreztem nem vagyok neki elég jó , és csak az én hibáimat láttam magam előtt, hogy úgy is csak egy tőlem csinosabb és szebb lánnyal fog majd lelépni...és ez felörlődött bennem nem tudtam másra gondolni. :S


Egyébként tudni kell az ilyen dolgokon túllépni, kérdező.Attól hogy állandóan fusztrált leszel emiatt nem megoldás semmire. A férfiak is ugyanolyan aljas módon szoktak lelépni vagy éppen lerázni lányokat magukról úgyhogy 1-1 ;).:)


Mostmár kezdem kapisgálni', hogy a férfiak miért lesznek egyre fusztráltabbak a nők meg feministák. Mert a férfiak(meg a nők is azért) a lelkükre veszik,ha elhajtják (de ha meg durvábbak teszik ezt, akkor meg az a baj..) nem tudják felfogni,hogy nem mindenkinek jöhetnek be, a nők meg azért lesznek ilyenek mert csak az ilyen enyhén nőgyűlölő férfiakkal jönnek össze:s. És akkor ugyanott vagyunk , sehol... Ez egy ördögi kör.

Nem kéne úgy lennie a dolgoknak,hogy egy elutasítás miatt ennyir negatív kép alakuljon ki bárkiről is.Nem tudom,hogy milyen a személyiségük az ilyeneknek. De tudni kell túllépni, és a negatív dolgokat a hátunk mögött hagyni. Az mitől lesz jobb ,hogy egy életre ezen fogsz rágódni, és mindenkit(vagy minden nőt) beskatulyázol,hogy ez meg az ilyan rib@nc, meg hogy nem ér semmit mert nő és csak a segg.ét mereszti-.-...

Remélem ilyen pasival nem fogok összefutni.

Tudod, fogd fel úgy, hogy bizonyára nem így kellett történnie, hogy ezzel összejöjjek majd jön jobb is ettől..érted?Nem kell magunkat hibáztani vagy a másikat hibáztatni,azért hogy fusztráltak legyünk mert ez sem megoldás a problémára. A probléma gyökerét pedig ismerd fel és változtass rajta..

2011. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kösz, de nem kellesz. XDDDDDD Bocs. Szóval, nagy szívás. Ha tárgyilagosan nézzük, elég átlátszó duma, de ártatlanul és felelősséghárítósan hangzik, ezért szeretik elsütni... sajnálom haver.
2011. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!