Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok mit jelent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mit jelent, ha egy pasinak azt mondjátok, hogy jobbat érdemel nálatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 11:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnék megfelelni az életstílusának. Nagyon rendes, aranyos pasi, illedelmes, jófiú, de én mondjuk szeretek egy kicsit rosszalkodni, bulizni, hülyéskedni, mellette pedig úgy érzem, megfulladok. Rosszat nem tudok rá mondani, ne nekem nem ez a világom, a stílusom, a temperamentumom.

Egy rendes, aranyos, otthonülős, szorgalmas jókislány biztos boldoggá tudná tenni és ő is boldog lenne mellette. Én nem.

Kb. ennyit jelentett annak idején, mikor én mondtam valakinek. De az már jó régen volt. :)

2011. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán, hogy tisztelem, becsülöm, de nem tudok beleszeretni.
2011. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Aki ilyet mond az menjen az anyja pi**ájába.
2011. márc. 18. 18:20
 24/25 anonim ***** válasza:

18:20

Ha neked mondták, biztos hazudtak! :D

2011. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
:D:D biztos, mindegy már nem érdekel mert egy kis hülye csaj mondta, egy korcs:D
2011. márc. 18. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!