Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "hódíthatnám" meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "hódíthatnám" meg? Vagy már túl késő?

Figyelt kérdés
Kb. 7-8 hónapja kikosaraztam egy fiút,aki nem mellesleg a legjobb fiúbarátom volt. Azóta új suliba mentünk és csak egyszer találkoztunk véletlenül,de nem is beszéltünk és olyan lekezelő volt velem. Viszont most rájöttem,hogy hiányzik és tettszik.Tavasszal lesz egy osztálytali,és Ő is ott lesz. Valami ötlet? Hogy közeledjek felé?Ha valaki tetszett egyszer Neked,az többé már sohasem tetszhet,ha elfelejtetted?
2009. febr. 22. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kerj tole bocsanatot, de ne szimplan ugy, hogy ne haragudj, hogy kikosaraztalak, hanem pl igy:

Ne haragudj kerlek, hogy megbantottalak es nem ertekeltem, hogy egy ilyen aranyos fiu rajong ertem mint TE, minden lany alma ez lenne pedig. Vagy valami ilyesmi..

En is szerettem mar ki valakibol, es aztan vissza, szoval nem lehetetlen semmikepp :)

2009. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tök furcsák az érzéseink ahogy változnak. mikor elveszítessz valakit, akkor érzed a hiányát meg hogy mennyit is ért ő neked.

Szerintem nyugodtan mondd el neki mitérzel.

énis ezt tettem. 9 honapja nemtalálkoztunk, még véletlen szerűen se

egyik nap felhívtam és aztmondtam neki hogy sokat gondolok rá. mire ő megkérdezte hogy ez baj? ..mondtam hogy igen mert fáj, és hiányzol.

aztán mondta hogy találkozzunk, most újra jóba vagyunk... " túl a barátságon" :)


Mondd neki hogy átgondoltad a dolgot és rájöttél, hogy szereted. és nosztalgiázz vele. hozz fel vicces, szép közös emlékeket. aztán majd kialakul :) soksikert.

2009. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj Drága, nem is hinnéd milyen furcsaságokat művel az élet néha! Lehet, hogy azért volt lekezelő, mert még mindig fáj neki, hogy kikosaraztad, tehát még mindig érez valamit. Legyél ügyes!

Én 22 év után jöttem össze újra egy sráccal, és imádjuk egymást, ő is túl van 2 házasságon, én is, és azért nem találtuk a helyünket a világban, mert egymásra vártunk.... csak anno valami buta félreértés miatt elmentünk egymás mellől....

SZóval Baby, van remény, ügyes legyél, és őszinte!

2009. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!