Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megy mindenkinek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy mindenkinek ilyen könnyen a párkapcsolat kialakítás? Hogy lehet ez? Elkéstem?

Figyelt kérdés

Most láttam a híradóban, hogy 12-13-14 évesen vesztik el a mai fiatalok a szüzességüket, én már 21 vagyok és szűz, 14 éves korom óta próbálkoztam több 100 lánynál, komoly kapcsolat reményében, nem jártam sikerrel soha, aztán később csak szexet kerestem, de az sem jött össze, na most hogy lehet az, hogy az ilyen 12-14 éves gyerekeknek meg összejön?Ezt nem értem.

21f


2011. márc. 21. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hogy nem komolyat keresnek :) mindegy ki alapon,nekem is összejönne bárki...höh
2011. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul próbálkoztál.

De szerintem ciki akin 12-13-14 évesen átment a fél város. Inkább legyél 21évesen szűz, mint 14évesen hímr.ngyó.

Én keresek egy olyan pasit, aki szűz, mert az jó érzés lehet, hogy valakinek az életében én lehetek az első de ilyennel még nem találkoztam és már valószínűleg nem is fogok.

De jegyezd meg! A szüzesség egy érték amire vigyázni kell, és nem odaadni az első kislánynak.

22/l

2011. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ucsóó köszönöm most megnyugtattál az utolsó soroddal de aza baj hogy mai lányok ezt már nem veszik figyelembe.18/F
2011. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Érték...Senki nem tekinti értéknek, nagyon kevesen vannak, maximum kinevetnek.
2011. márc. 21. 18:50
 5/11 anonim válasza:
Hidd el, van olyan, aki értéknek tekinti még, és előbb utóbb biztos találkozol egy ilyennel :)
2011. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
remélem az én barátnőm majd értékelni fogja!18F
2011. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En is 18 vagyok, szuz, csak en lany. Sosem zavart ez, mert tudom, hogy azert nem estem at rajta, mert nem volt olyan ember akivel megtettem volna, vagy ha volt hat neki pont nem kellettem. Inkabb legyek igy, mint szerelem nelkul belemenni egy kosza d.gasba. Nem tekintem ezt kulonlegessegnek, csak magamrol allit bizonyitvanyt es szerintem nem rosszat. Ami hianyzik az egy kapcsolat, a szerelem. En ezt nem ertem, masok, hogy generalnak olyan konnyen erzelmeket. Nekem sajnos nem megy. :(
2011. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszek abban, hogy érték, de ha több mint 100 lánynál próbálkoztál, mennyi időt szántál rájuk kb. 2 percet, ennyi idő alatt ne várd hogy komolyan érdeklődjenek utánad.

És nem vagy elkésve még egyáltalán.

2011. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21/F szintén szűz. Ez nem érték, hanem kolonc. Én ha tehetem szívesen elvesztettem volna 14 évesen.
2011. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem késtél el,21f/ egy barátnő
2011. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!