Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljak magamnak emo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljak magamnak emo hajat . Hogy tetszek egy emo srácnak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
vasald ki a hajad festes bele egy nagyon feltűnő rózsaszín csíkot :D De egy haj miatt nem fogsz neki tetszeni.
2011. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen emos hajlamaid vannak és egy 20 kilós hajkollekciónak akarsz tetszeni, aki csak sírni tud, és minden sarkon agyon akarják verni, egyszerűbb ha tarkón lövöd magad...több levegő marad az értelmes embereknek.
2011. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
-.-" emo emo még mindig divat ez?amikor pesten voltam kis takony vézna gyerekeket láttam(emosokat,és a csőgatyás csicskákat) szerre megverhettem volna őket..
2011. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az emoknak vannak a legnagyobb êrzèseik.
2011. szept. 9. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!