Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik fiu es lany kozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik fiu es lany kozott csak baratsag, miutan mar volt koztuk valami?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem van:) igaz,hogy nekem nemúgy alakult,hogy barátok maradtunk,de ismerek olyat akik 2év együtt járás után is barátok maradtak:)
2011. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem létezhetne de gyakorlatban nekem nem működött. de csak azért mert nem találkozok vele már naponta.
2011. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elvileg létezhet. De nem rögtön utána.

Én pont ilyen helyzetben vagyok. Évekig barátok voltunk, aztán úgy fordult a dolog, h rövid ideig több volt, de nem működött.

Szóval most én is úgy vagyok, hogy majd újra barátok leszünk, de hogy mikor, azt nem tudom, mert jelenleg nem tudok a barátja lenni. Jelenleg mondjuk nem is akarok. Majd idővel...talán...

2011. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, mert az egyik mindig többet akarna, mint a másik. Ha az egyik többet akar, az nem barátság.

Nem hiszem, hogy egyik pillanatban sem lennél féltékeny rá, ha összejönne valakivel és vele boldogabb, vagy fordítva.

A barátok feltétel nélkül örülnek a másik sikereinek, segítik egymást, itt ez nem valósulhatna meg így.

2011. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze, barátság->szerelem->vége a szerelemnek->pár napig nem szólnak egymáshoz, kerülik egymást->legjobb barátok maradnak
2011. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
pár napig? el vagy tájolva
2011. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze, főleg ha van már párod.

Különben megkivánod a volt párod :-)

2011. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

csak és kizárólag abban az esetben, ha nem alakult ki nagy szerelem abban az időben, amikor együtt jártak. Egyébként lehetetlen az egyik mindig többet akar majd, a másik midig féltékenyebb lesz, meg még sorolhatnám.

ha viszont nem volt nagy szerelem, miközben együtt jártak, akkor simán lehetnek utána barátok. azt mondják megpróbáltuk, nem ment, hagyjuk. én így gondolom.

2011. márc. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 3 évig voltam együtt az exemmel, miután szakitottunk is nagyon jó barátok maradtunk. Ami nem megy, nem kell erőltetni, egy szép barátság lehet belőle, mint a mienk is...
2011. márc. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!