Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Awesome kérdése:

Szerintetek létezik szakítás után, igaz barátság?

Figyelt kérdés
szakítottunk, és barátok maradtunk, egész jól megvoltunk szinte az egész nyarunkat együtttöltőttük, csak nem viseltük el a surlódásokat, és így barátok maradtunk, kicsit fura a helyzet, sokan nem értik, hogy mért találkozgatok vele, de nem értem hogy mért kéne teljesen megszüntetnem vele a kapcsolatot....
2010. szept. 18. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nah megválaszoltad önmagadat. Csak az vonzalom csökkent, de a szereteted nem.


3 fajta vonzalom létezik:

Sexuális, Érzelmi, Szerelmi

2010. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sexuális: Egy adott aktus, élvezete mértékében alakul ki.

Érzelmi: Ebből van a legtöbb. Pl. szülők, barátok, ismerősők fele, akivel jó együtt lenni, de ennek is van gyengébb-erősebb fokozata.

Szerelmi: Hát egyszerü, ha valaki hiányzik mellőled.

2010. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
végülis mind3 bennünk van, de nem voltunk maximálisan boldogok, és ezért megszüntettük a dolgokat :S, de megmaradt a a kötödés csak enyhébben....
2010. szept. 18. 11:50
 4/11 anonim válasza:
Lassan 1 eve szakitottunk, de o az egyik legjobb baratom :)
2010. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik:( egy ideig én is azt hittem, van ilyen. A férjemmel is "elfogadtattam", hogy barátok maradtunk. De csak a barátnő összeszedéséig kellettem vmiféle pótléknak.

Aztán se szó, se beszéd lekopott. Mindegy.

Nektek jobbat kÍvánok!

2010. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 199303 ***** válasza:
szerintem is létezik én is igy vagyok szakitotam a barátoomal de ö a legjobb barátom:) és szerencsére nem csak addig keletem neki barátnak amig nem lett uj barátnöje mert már van barátnöje és igy is nagyon jo barátok vagyunk:)
2010. szept. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Viszonylag ritka az ilyesmi, a leggyakoribb hogy csak ideig óráig kellesz, amíg újat, jobbat nem talál nálad. Viszont akik elég intelligensek és értelmesek ahhoz, hogy barátok tudjanak maradni, azoknak nagy nyereség. elvégre nem sok ember akad aki nála jobban ismer.

Kédést adva a válaszodra: Kevés esetben, de igenis létzik, csak ész kell hozzá.

2010. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Férfi és nő között nincsen "igaz barátság".
2010. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én is kezdem úgy gondolni, megint baszogat :S:S:S, persze elvárja h nézzem el neki és h talizzak vele este:S:S:S
2010. szept. 18. 12:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, erre gondoltam az intelligencia említésénél. 12:23 voltam
2010. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!