Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért van 100 meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért van 100 meg 1000 elvárása?

Figyelt kérdés

Én mindig azt hallom, hogy minden nőnek határozott véleménye van róla, hogy a jelöltjének: legyen szakálla, ne legyen bajsza, legyen borostája, 180 cm magas legyen, stb....

Mire jók ezek a kritériumok?


Vagy én működöm rosszul, hogy engem sosem érdekelt, hogy egy nőnek vörös a haja vagy szőke, vagy fekete, hogy milyen magas, hány pattanás van az arcán, stb.,?!


Nem tudom megérteni, hogy a nők miért állítanak fel ilyen "elvárásokat"?


2011. márc. 25. 13:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Mert a nő választ. A nő megteheti. A pasi nem. Ha megtehetnéd akkor te is csak a legtökéletesebb csajjal jönnél össze.
2011. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

hiába állítják fel őket, úgy se számít. Ismerek egy csajt, aki világ életébe a hosszú barna hajú pasikat éltette, most meg egy kopasszal jár jóideje.

A másik meg írják, hogy nekik a kedves aranyos vicces fiúk kellenek, (persze ha ilyen kérdés van, akkor mindig leírják a csajok, hogy ők a kivételek) aztán összejönnek egy bunkó férfival.

2011. márc. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

lány vagyok és igazából nekem sosem volt semmien kikötésem, kritériumom

valami úgyis megfog majd benne :)

nőknek szerintem az idő múlásával inkább olyan jellegű elvárásaik vannak, hogy segíts ebben abban, légy figyelmes, és megértő, sajnos sok férfi ezeket se tudja megvalósítani és soknak tartja és úgy gondolja, hogy mit képzel ez a nő

sajnos nem egy tapasztalat :/

2011. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Elsönel a pont!


Csak az a nem mindegy, hogy milyen Nök teszik az ilyen elvárásokat, mert ma már a bányarémek is csak 130% feletti pasikkal állnak szóba, pedig a 160cm 160 kilo nem túl vonzó...

2011. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem mindegyiknek van,csak a nagyravágyóknak,de azoknak sem jön össze mindég.
2011. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, és elég sok válasszal egyet tudok érteni....


1. Szerintem sem tartják be ezeket az önmaguk által felállított kritériumokat, szóval én sem veszem véresen komolyan ezeket, csak azért mégis, akkor minek hangoztatni?


2. Én is azt vettem észre, hogy a szebb lányok általában nem ilyen "rigolyásak", míg a kevésbé szépek (vagyis rondák, magyarul mondva) sokkal fennhéjázóbbak, sokkal magasabbra rakják a "mércét"

2011. márc. 25. 14:01
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

Nekem fiúként is vannak elvárásaim, és meg is találtam egy elvárásaimnak majdnem teljesen megfelelő lányt.

Mindenkinek vannak elvárásai, aki valamire is tartja magát.

Te sem jössz össze a legelső sarki k*rvával, pedig ő aztán biztos kapható lenne egy-két dologra. Vagy az első utadba kerülő 150 kilós zsírfalatkával.

Ne legyél ennyire álszent, hogy semmi elvárásod nincs, mert ha tényleg nem lenne, akkor nem jönnél ide panaszkodni, hanem a barátnőddel töltenéd a nap hátralevő részét, aki megőrül érted.

2011. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ma 14:01


Bocsi, de ez egy kicsit övön aluli, ugyanis elfelejted hogy te magad is itt vagy ezen az oldalon, vagyis én is mondhatnám neked azt, hogy ha te is annyira hűde boldog lennél, akkor te is a barátnőddel töltenéd a napot, nem itt affektálnál egy "panaszkodásra"


Mellesleg nem panaszkodom, nincs semmi problémám a nők terén, de most komolyan, egy kérdést sem lehet már kiírni mert 1-2 megmondóembernek mindenképp be kell szólnia???

2011. márc. 25. 14:05
 9/17 anonim ***** válasza:
17%
Mert a nők úgy vannak programozva, h a külsőre mennek, mi pedig nem.
2011. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
amúgy meg elég nagy különbség van "elvárás" és "elvárás" között....igen, van nekem is elvárásom, de remélem nem gondolod hogy a belső tulajdonság meghatározása egyenlő lenne azzal, hogy kikötném, milyen magas legyen
2011. márc. 25. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!