Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért van 100 meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért van 100 meg 1000 elvárása?

Figyelt kérdés

Én mindig azt hallom, hogy minden nőnek határozott véleménye van róla, hogy a jelöltjének: legyen szakálla, ne legyen bajsza, legyen borostája, 180 cm magas legyen, stb....

Mire jók ezek a kritériumok?


Vagy én működöm rosszul, hogy engem sosem érdekelt, hogy egy nőnek vörös a haja vagy szőke, vagy fekete, hogy milyen magas, hány pattanás van az arcán, stb.,?!


Nem tudom megérteni, hogy a nők miért állítanak fel ilyen "elvárásokat"?


2011. márc. 25. 13:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mert a nők úgy vannak programozva, h a külsőre mennek, mi pedig nem."


Erre fiúként mondom azt h ha-ha jó vicc :D Mi sem vunk különbek mind2 nemnek fontos a külső.

2011. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Figy ez a sok panaszkodás arra jó hogy levezések a feszültséget + jobban érezzék magukat, mert akárhogy is mások izélni egy picit legalább jó érzés. Ettől függetlenül persze ők se veszik komolyan, vagy akkor max annyira hogy abban a pillanatban amikor mondta akkor az volt, holnap meg már más.


Meg a másik hogy ők választanak, hát ja régen is így volt, leánykérés meg minden. Meg azért nem sűrűn fognak a lányok letámadni. Valahogy meg kell próbálni úgy hozzá állni hogy, nem foglalkozol elvárásaival, semmivel hanem adod önmagad azt tetszel vagy nem. Csak azt utálom hogy ilyenkor általában érdekes módon úgyis fogsz, tehát valamilyen szinten mmm,.,nem kell törődnöm vele, amitől meg kicsit rosszul érzem magam. Mondjuk ettöl függetlenül jogos mert azért folyton ott nyáladzani,,

2011. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A férfiaknak is legalább annyi elvárása van, hacsak nem több.

Egyébként még egyetlen nőismerősömtől sem hallottam olyat, hogy márpedig neki kék szemű, barna hajú vagy épp x centi magas srác kell.

Az, hogy vkinek általánosságban milyen típusú pasik jönnek be, az meg ne számít semmit. Anno nekem sem jöttek be a mackós pasik, aztán megismertem egy srácot, aki ilyen alkat, és már 3 éve vele vagyok.

Barátnőmnek nem jöttek be a hosszú hajú pasik, mégis 2 éve egy hosszúhajú sráccal jár.

A nőknek kb annyi elvárása van, hogy egy bizonyos szintél ne legyen rondább, legyen kedves és figyelmes.

Ezzel szemben a férfiaknak (természetesen tisztelet a kivételnek!!!): Legyen szép arca, jó alakja, legyen okos, tudjon főzni, mosson, takarítson, legyen kedves és még jó az ágyban....

2011. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Lányként: külső elvárásom nem sok van. Fogjon meg benne valami. Ez azt hiszem nem sok =) Tény, hogy nem szeretem, ha egy pasi szőrös, vagy ha túlsúlyos, és perpillanat képtelen vagyok elképzelni, hogy egy ilyen pasihoz vonzódnék, de ki tudja mit hoz a holnap?

Ellenben belső tulajdonságokat illetően vannak elvárásaim. És vannak olyanok, amikből nem vagyok hajlandó lejjebb adni. De szerintem ez nemtől függetlenül jelen van mindenkinél.

De általánosítani egyszerűbb =)

2011. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van a fejében egy ideál az ellenkező nemről. Beleértve a külső tulajdonságokat és a természetét is. Aztán az élet úgy hozza, hogy összefutsz valakivel, aki tökre nem olyan, mégis vonzódsz hozzá, ki tudja, miért. Az érzéseknek nem parancsolhatunk. Én pl. hihetetlenül vonzódom a magas, csinos, szemüveges, mosolygós srácokhoz, de az eddigi barátaim közül egyik sem felelt meg minden kritériumnak. Nem tetszenek a szőke fiúk, most mégis érzek valami bizsergést egy ilyen fiú közelében, miközben a barátom barna. Hát ez van. Majd elmúlik. :D
2011. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fordítva is feltehetem a kérdést: A férfiaknak miért vannak annyi elvárásaik? NAgy mell, nagy fenék, formás comb, láb, fenék, kéz... szép babaarc...


Engem világéletemben nem érdekelt, hogy milyen magas, milyen a haja... Ha érdekelt volna, akkor nem is lett volna igazi kapcsolat. Ennyi.

2011. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

legyen szakálla, ne legyen bajsza, legyen borostája, 180 cm magas legyen, stb.... ----------Ezt itt a gyakoriról szűrted le? Mert amit ide irkálnak, hogy legyen 190 cm minimum meg maga az isten azt nem kell kiterjeszteni minden nőre csak a mittudomén 68%-os hölgyre aki írta és azt se tudni miért..mert pl a csaj 185 cm...vagy pl a minap azon gondolkodtam, hogy azok a lányok akik azt írják a mcis fiúkra buknak vajon hány kilók?


pl a csaj 45kg és ráizgul egy 150kg-os 215cm-es hapsira?

De még ha pasi 98kg akkor is a 45 kg-os kis törékeny hölgynek bejövős? Na neeeee


Szóval ki tudja néhány csaj miért a macis hapsikra bukik, mert lehet ők sem éppen modell zsuszik és a macis pasi mellett vékony nőnek érzik magukat?


Nem szeretném bántani a macis alkatú srácokat de akárhány jól megtermett ismerősöm van( nem kövérek csak olyan nagydarab fickók) a barátnőik is elég husisak...szóval nem nádszál vékony csajok....

A 180 cm-es nőknek meg naná, hogy bejön a 190 cm-es hapsi hát csak nem írja majd ide, hogy fórévér 170 cm fiú.

Szóval látni kellene a csajokat akik ide az ideáljaikat irkálják.....de nincs ezzel gond, mert mindenkinek van ideálja nekünk férfiaknak meg pláne...csak nézd meg a modell cicákat a neten aztán amikor kimész az utcára akkor ér a meglepi, hogy az ideál meg a valóság két különböző dolog.


Na így vannak vele a csajok is. Persze összejöhetnek egy 190 cm-es szálkás/macis/gizda- kinek mi tetszik - sráccal csak itt figyel be a probléma..ok hogy a srác a csaj ne istene, de nagyon sok szép nő mászkál az utcán aztán vajon a 190 cm-es istennek is bejön aki itt irkálja hogy jaj istenem bepisilek a közelébe...lehet a 190cm-es lovagunknak meg totál más ideálja van mint aki róla ábrándozik. Na ezért nem kell ilyesmire adni.


Elvárás( persze alap higiénia meg stb) de külsőségekre áá mese habbal főleg az interneten irkálni..érted mint pl mi pasik ilyen Ferrari meg olyan Lamborghini aztán meg beülünk abba a kocsiba amink van aztán örülünk hogy élünk....

2011. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!