Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek a nőknek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a nőknek?!

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, átlag magas, átlag testalkat, állítólag jóképű és sármos, ezt lányok mondták rólam, még sem akadt még egy érdeklődő sem, egyszerűen senkit nem érdeklek, egy lányt sem, mintha aszexuális robotok lennének úgy viselkednek a lányok, bárhol vagyok hozzám sem szólnak, egyetemen egy előadáson vagyunk 3-400an és annak 90%-a lány, és senki nem szól hozzám, a lányok csak egymással beszélnek, én mintha szellem lennék, még barátkozni sem akar velem senki, visszahúzódó típus vagyok, de nem értem miért nem jönn oda senki, csak vanak nyílt, bőbeszédű, könnyen ismerkedő lányok, és így később már én is könnyebben beszélgetek.
2011. szept. 10. 21:55
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg mi történik, ha te mécc oda hozzájuk.
2011. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

bírom ezt az "állítólag jóképű" megjegyzést :D


amúgy milyen szak?

nem lehet ám mindenki bátor, te is nyugodtan odamehetsz bárkihez ennyi erővel, ha tényleg jóképű vagy még örülnek is :] én legalábbis biztos :D

2011. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Amúgy hozzám mindig odajönnek beszélgeti lányok az egyetemen, pedig állítólag sem vagyok jóképű.
2011. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

21:58

Pénzügy és számvitel szak.2 lányhoz már szóltam, örültek, mosolyogtak, de ennyi, utána a barátnőikkel lógtak, azóta meg nem találkoztunk.Nem értem mások hogy szereznek barátnőt, voltak csajok akik meg csak útbaigazítást vagy tüzet kértek utána megköszönték és elmentek.

2011. szept. 10. 22:01
 5/42 anonim ***** válasza:
mert a fiúknak kell kezdeményezni..hahó ..
2011. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

velem ez úgy volt hogy csak akkor mentem oda a lányokhoz ha tényleg valami tuti infó kellett:miből kell a házidogát írni, mikortól van a tárgyfelvétel,miket kell átvenni a zh-ra???

Érdekes ilyenkor kinyalták(átvitt értelemben)a seggemet mintha nyumolni akarnék és csak alibikérdéseim lennének.A gond csak ott volt hogy nem értem rá meglovagolni a kedvező szitukat mert én az egyetemre tanulni jártam éshát mégse jó keverni a szakmát a magánélettel

2011. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

Na, de legalább normális dolgot tanulsz:)

Vígasztaljon ez:DDD

2011. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
tűnj gazdagnak és kész..
2011. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
A lányok után menni kell. Beszélgess velük, aztán újra, aztán hívd meg egy cappuccinora a büfében, aztán hívd el sétálni, satöbbi. Ha nem tetszel neki, a "komolyabb" meghívást el fogja utasítani.
2011. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

én is pénzügyön vagyok...neked kellene kezdeményezned, pl. ha te is meg ő is egy csoportba jártok, akkor ha netán mindketten órára siettek, akkor köszönsz neki és mellé szegődsz, igy szóba elegyedhedsz vele, sőt ha órán mellé ülsz sem fog szerintem megharapni.

De még sok ilyen kis technikát ismerek

19/L

2011. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!