Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akivel már régóta ismerjük egymást és eddig csak barátság volt köztünk bár én időközben beleszerette. Tavaly nyáron sok időt töltöttünk együtt. Nyár vége felé összejött az egyik barátnőmmel. Próbáltam úgy tenni mintha nem érdekelne de érdekelt... Nagyon is. Szerintem nem vette észre hogy milyen rossz ez nekem. Miután szakított a barátnőmmel teljesen megőrült. A barátait elüldözte maga mellől, többek között engem is... Aztán mikor elkezdődött a suli alig beszéltünk pár mondatot de minden nap láttam mivel egy suliba járunk és egyel jár fölöttem. Azóta volt kb 4 barátnője + még néhány csajnál bepróbálkozott... Igen, ez elég kemény. Mindössze 3 hónap alatt. Elkezdtünk megint sűrűbben beszélgetni. Valamelyik nap rám írt fészen hogy szeret és még csak most jött rá... Persze jött a sablonduma hogy lennék e a barátnője.. Nem tudom mit csináljak. Tudom, az lenne a sorsom mint a többi lánynak. El lennék dobva utána. De közben még valahol mindig szeretem és vágyok az ölelésére a csókjaira. Hallgassak az eszemre és próbáljam elfelejteni, vagy hallgassak a szívemre és csalódjak benne 1 hónap után... Ti mit tennétek a helyembe? :/
2011. márc. 26. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg észhez tér.
2011. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zsákbamacska...te érzed, hogy mit kell tenned.Nagyon nehéz lesz a döntés előre mondom.Sok Sikert!Sajnálom de ilyen esetben nem segíthetek :(
2011. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Háát...ahogy most leírtad, így úgy néz ki, hogy kamuzik, hogy szeret..legalábbis, ha nem mondott neked nagyon nagyon szépeket..

Szerintem még ne mondj neki igent, figyeld meg, hogy ha nemet mondasz, lesz e egy két hónapon belül barátnője, haigen..akkor nagyon könnyen elfelejtett.

2011. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :/ Még átgondolom és leírom nektek mi lesz ebből :)
2011. márc. 26. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kíváncsian várom, az előző voltam, ja és hogy ha szeretnél még segítséget, még emailt is írhatsz:)
2011. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltünk utoljára. Szerintetek ráírjak hogy miújság vele?
2011. márc. 26. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne, semmiképp, tudom, hogy nehéz..de várd ki, hogy ő írjon rád..Azzal is közelebb leszel a válaszhoz, hogy igazat mondd e
2011. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!